Drewniana grzechotka królik, Plan Toys Expand

Drewniana grzechotka królik, Plan Toys

Plan Toys Plan Toys

PS8117

Nowy

  • Drewniany gryzak ma wygodny dla dziecka uchwyt, a przy potrząsaniu dzwoneczek wydaje przyjemny dźwięk dla ucha dziecka i najbliższych.

Więcej szczegółów

wysyłamy, w ciągu 24h

35,00 zł

brutto

Pełny opis

  • Drewniany gryzak ma wygodny dla dziecka uchwyt, a przy potrząsaniu dzwoneczek wydaje przyjemny dźwięk dla ucha dziecka i najbliższych.
  • Zabawka uczy rozpoznawania kolorów oraz dźwięków. To jest z pierwszych zabawek dziecka, jest estetyczna i ekologiczna.

   Wymiary produktu: 6,2 x 6,2 x 7,8 cm

   Elementy materiałowe zabawki wykonane są z bawełny organicznej.

   Zabawka należy do linii PlanPreschool, która szczególny nacisk kładzie na połączenie zabawy z nauką. Starannie zaprojektowane instrumenty muzyczne, gry, układanki, klocki i zabawki manipulacyjne zapewniają wszechstronny rozwój dziecka już od najmłodszych lat. Firma Plan Toys należy do światowej czołówki pod względem produkcji ekologicznych zabawek. Jako pierwsza zaczęła wykorzystywać do produkcji naturalne, ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Dba także o to, aby stosowane farby, kleje, jak również opakowania zabawek oraz same metody ich produkcji były w jak największym stopniu przyjazne środowisku.

Wiek: 4 mies. +

Cechy

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 )
Kategoria wiekowa od 4 miesięcy
Sposób czyszczenia: Czyszczenie powierzchniowe
Materiał: drewno, ekologiczny
Styl, wzornictwo: klasyczny

Opinie osób które zakupiły produkt

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !