Drewniana grzechotka klucze, Plan Toys Expand

Drewniana grzechotka klucze, Plan Toys

Plan Toys

PS8116

Nowy

    • Drewniana grzechotka ma wygodny dla dziecka uchwyt, a przy potrząsaniu klucze wydają przyjemny dźwięk i wywołują uśmiech na twarzy dziecka.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

55,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.
  • Drewniana grzechotka ma wygodny dla dziecka uchwyt, a przy potrząsaniu klucze wydają przyjemny dźwięk i wywołują uśmiech na twarzy dziecka.
  • Zabawka uczy rozpoznawania kolorów oraz dźwięków. To jest z pierwszych zabawek dziecka, jest estetyczna i ekologiczna.

    Wymiary 5,5 x 7,2 x 10,4 cm

    Zabawka należy do linii PlanPreschool, która szczególny nacisk kładzie na połączenie zabawy z nauką. Starannie zaprojektowane instrumenty muzyczne, gry, układanki, klocki i zabawki manipulacyjne zapewniają wszechstronny rozwój dziecka już od najmłodszych lat. Firma Plan Toys należy do światowej czołówki pod względem produkcji ekologicznych zabawek. Jako pierwsza zaczęła wykorzystywać do produkcji naturalne, ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Dba także o to, aby stosowane farby, kleje, jak również opakowania zabawek oraz same metody ich produkcji były w jak największym stopniu przyjazne środowisku.

Wiek: 4 mies. +

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 )
Kategoria wiekowa od 4 miesięcy
Sposób czyszczenia: Czyszczenie powierzchniowe
Materiał: drewno, ekologiczny
Styl, wzornictwo: klasyczny

Firma PlanToys założona została w 1981 r. jako pionier w stosowaniu drewna kauczukowego do produkcji zabawek. Od tego czasu tworzy zabawki, które inspirują wyobraźnię dzieci oraz wspierają ich rozwój intelektualny i fizyczny. Firma jest także doskonałym przykładem, że możliwe jest utrzymanie najwyższych norm jakości przy jednoczesnym dążeniu do ekologicznej i społecznej odpowiedzialności za wytworzone produkty.

Opinie

Magda K.
Zweryfikowany zakup
2017-10-19

Zabawka

Od razu zabawka przypadła do gustu dziecka.

Czy ten komentarz jest przydatny dla Ciebie? Tak Nie