Domek dla lalek z matą do zabawy, Plan Toys Expand

Domek dla lalek z matą do zabawy, Plan Toys

Plan Toys Plan Toys Plan Toys

PS8106

Nowy

Trzypiętrowy domek dla lalek może pomieścić wszelkie mebelki i sprzęty, a mimo to nie zajmuje wiele miejsca. 

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

259,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.
 • Trzypiętrowy domek dla lalek może pomieścić wszelkie mebelki i sprzęty, a mimo to nie zajmuje wiele miejsca. Dwustronna mata służy jako ściana i sufit, a po rozłożeniu jako ogródek! Praktyczny uchwyt ułatwia przenoszenie domku.
 • Zestaw zawiera 2 laleczki oraz komplet mebelków, mi.in. łóżko, stolik, krzesełka, kanapę, fotele, kuchnię, lodówkę, wannę. 

  Wymiary produktu: 24,5 x 27,0 x 37,0 cm

  Elementy wykonane z tkaniny można prać w pralce.
  Zestaw do samodzielnego montażu.


  Zabawka wykonana jest z ekologicznego materiału PlanWood® - odzyskanych w procesie obróbki drewna kauczukowego drobin i wiór. Prasowane pod wysokim ciśnieniem PlanWood® odznacza się wyjątkową trwałością, a dzięki organicznemu barwieniu całego materiału nie odbarwia się i jest odporne na zabrudzenia.  

  Zabawka należy do linii PlanDollhouse, która obejmuje prezentujące rozmaite style architektoniczne domki i ich wyposażenie, a także laleczki, które mogą w nich zamieszkać. Meblowanie domku według własnego pomysłu i odtwarzanie w nim znanych codziennych czynności, rozwija u dziecka zdolności organizacyjne i uczy odnajdywania się w rolach rodzinnych i społecznych. 

  Firma Plan Toys należy do światowej czołówki pod względem produkcji ekologicznych zabawek. Jako pierwsza zaczęła wykorzystywać do produkcji naturalne, ponownie przetworzone drewno kauczukowe. Dba także o to, aby stosowane farby, kleje, jak również opakowania zabawek oraz same metody ich produkcji były w jak największym stopniu przyjazne środowisku. 
  Bezpieczeństwo zabawek Plan Toys potwierdzają europejska norma E71 i amerykański standard ASTM.

  Zabawka do samodzielnego montażu.

Wiek: 3+

Płeć: dziewczynka
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 18 miesięcy, od 3 lat
Sposób czyszczenia: Czyszczenie powierzchniowe
Materiał: drewno, ekologiczny
Styl, wzornictwo: klasyczny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Firma PlanToys założona została w 1981 r. jako pionier w stosowaniu drewna kauczukowego do produkcji zabawek. Od tego czasu tworzy zabawki, które inspirują wyobraźnię dzieci oraz wspierają ich rozwój intelektualny i fizyczny. Firma jest także doskonałym przykładem, że możliwe jest utrzymanie najwyższych norm jakości przy jednoczesnym dążeniu do ekologicznej i społecznej odpowiedzialności za wytworzone produkty.