3D Collor Box - Robot Expand

3D Collor Box - Robot

Mon Petit Art Mon Petit Art Mon Petit Art

PS8032

Nowy

Kreatywny zestaw do tworzenia kolorowego teatrzyku z Robotami w roli głównej.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

60,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Kreatywny zestaw do tworzenia kolorowego teatrzyku z Robotami w roli głównej. Dzieci same wsuwają i wysuwają poszczególne części scenariusza na specjalnej podstawce z nacięciami. Wspaniała przygoda, rozwijająca dziecięcą wyobraźnię. Kolorowanka 3D jest wykonana z wysokiej jakości papieru kredowego, zapakowana w poręczne pudełeczko, które po rozłożeniu teatrzyku świetnie służy do przechowywania kart. Zestaw zawiera: podstawkę z nacięciami, 7 kart scenariusza do pokolorowania. Produkt trwały i ekologiczny, spełniający kryteria norm bezpieczeństwa zgodnych z  European Toys Directive. 

Wiek: 5+

Płeć: chłopczyk
Grupa wiekowa: wiek szkolny ( 6-9 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 5 lat, od 8 lat, od 7 lat, od 6 lat
Sposób czyszczenia: Czyszczenie powierzchniowe
Materiał: karton
Styl, wzornictwo: retro

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Niezwykłe zabawki z tektury, dla dzieci z artystycznym zacięciem. Kartonowe puzzle do budowania wielkich konstrukcji spodobają się każdemu!

Wszystkie produkty zostały wykonane z 100% recyklingowej, certyfikowanej FSC tektury bądź z wysokiej jakości papieru. Produkty wyprodukowano w krajach Unii Europejskiej zgodnie z European Toys Directive. 

Francuska firma Mon Petit Art powstała z myślą o kształtowaniu poczucia piękna u dzieci poprzez kontakt ze sztuką i designem.