Haute Couture - Pokaz Mody Expand

Haute Couture - Pokaz Mody

Mon Petit Art

PS8025

Nowy

Kreatywny zestaw do zaprojektowania i wykonania własnej kolekcji modelek. 

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

75,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Kreatywny zestaw do zaprojektowania i wykonania własnej kolekcji modelek. Wspaniała przygoda rozwijająca dziecięcą wyobraźnię. Dzieci po pokolorowaniu i udekorowaniu księżniczek przygotowują kolorowy pokaz mody. Gotową modelkę można postawić na biurku lub ustawić jako scenografię to samodzielnie przygotowanej zabawy. Zestaw zawiera: 5 modelek-księżniczek, 2 arkusze naklejek, 2 arkusze akcesorii, 3 arkusze jedwabnego papieru. Produkt trwały i ekologiczny, spełniający kryteria norm bezpieczeństwa zgodnych z  European Toys Directive.  

Wiek: 7+

Płeć: dziewczynka
Grupa wiekowa: wiek szkolny ( 6-9 )
Kategoria wiekowa od 7 lat, od 8 lat
Sposób czyszczenia: Czyszczenie powierzchniowe
Materiał: karton
Styl, wzornictwo: retro, klasyczny

Niezwykłe zabawki z tektury, dla dzieci z artystycznym zacięciem. Kartonowe puzzle do budowania wielkich konstrukcji spodobają się każdemu!

Wszystkie produkty zostały wykonane z 100% recyklingowej, certyfikowanej FSC tektury bądź z wysokiej jakości papieru. Produkty wyprodukowano w krajach Unii Europejskiej zgodnie z European Toys Directive. 

Francuska firma Mon Petit Art powstała z myślą o kształtowaniu poczucia piękna u dzieci poprzez kontakt ze sztuką i designem. 

Opinie