Teatrzyk domowy - Contes Fabuleux Expand

Teatrzyk domowy - Contes Fabuleux

Mon Petit Art

PS8020

Nowy

Kreatywny zestaw do tworzenia bajkowej, dwustronnej scenografii.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

83,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Kreatywny zestaw do tworzenia bajkowej, dwustronnej scenografii (widok lasu i wnętrza domku). Wspaniała przygoda z bajkami m.in 'Czerwony Kapturek', rozwijająca dziecięcą wyobraźnię. Dzieci same tworzą scenariusze, dowolnie dobierają postacie, a na koniec opowiadają własną bajkę z przygodami swoich bohaterów. Rozkładana scenografia jest wykonana z wysokiej jakości tektury. Zestaw zawiera: rozkładaną scenografię, 6 kolorowych arkuszy z postaciami i elementami wystroju scenografii (wypychanka) i 6 białych arkuszy-do pokolorowania- z postaciami i elementami dekoracji (wypychanka).Produkt trwały i ekologiczny, spełniający kryteria norm bezpieczeństwa zgodnych z  European Toys Directive. 

Wiek: 5+

Płeć: dziewczynka
Grupa wiekowa: wiek szkolny ( 6-9 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 4 lat, od 7 lat, od 6 lat, od 5 lat, od 8 lat
Sposób czyszczenia: Czyszczenie powierzchniowe
Materiał: karton
Styl, wzornictwo: retro

Niezwykłe zabawki z tektury, dla dzieci z artystycznym zacięciem. Kartonowe puzzle do budowania wielkich konstrukcji spodobają się każdemu!

Wszystkie produkty zostały wykonane z 100% recyklingowej, certyfikowanej FSC tektury bądź z wysokiej jakości papieru. Produkty wyprodukowano w krajach Unii Europejskiej zgodnie z European Toys Directive. 

Francuska firma Mon Petit Art powstała z myślą o kształtowaniu poczucia piękna u dzieci poprzez kontakt ze sztuką i designem. 

Opinie