Bierki Mikado Expand

Djeco, bierki Mikado

Djeco Djeco Djeco

PS7935

Nowy

Klasyczna gra zręcznościowa Mikado!

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

26,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Mikado to zręcznościowa gra towarzyska, na zasadzie gry w  bierki. Zestaw skłda się z 41 drewnianych patyczków, które różnią się ze sobą liczbą i kolorem pasków, które oznaczają wartość bierki.
Rozgrywkę wygrywa ten którego zsumowana wartość zebranych bierek jest największa. Dziecko ćwiczy koordynację ruchową dobrze się bawiąc!
Wiek: 3+

 

Djeco została założona w 1954 roku i przejęta przez Frédéric Michel-Dales w 1989 roku. Od 1995 r. rozwija spójny i kompleksowy zbiór zabawek edukacyjnych dla dzieci , łączących dwie maksymy firmy: uwierz w siebie i baw się. Kolekcja Djeco obejmuje obecnie ponad 900 produktów, jest eksportowana do ponad 40 krajów i jest wystawiana na najbardziej wpływowych targach International w Paryżu, Norymberdze, Madrycie i Nowym Jorku. Djeco jest obecny w wielu prestiżowych muzeach na całym świecie: Luwr i Quai Branly we Francji, ale również w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Danii, Japonii i Stanach Zjednoczonych. Djeco ma swą siedzibę w Rue des Grands-Augustins w Paryżu, stamtąd też pochodzą ludzie tworzący zespoły ilustratorów, projektantów i wynalazców. Ekipom kreatywnym Djeco przyświeca jeden cel: wzbudzić zainteresowanie dzieci i wzbogacić ich wyobraźnię.

Płeć: uniwersalny, dziewczynka, chłopczyk
Grupa wiekowa: wiek szkolny ( 6-9 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 3 lat, od 6 lat, od 5 lat, od 4 lat
Sposób czyszczenia: Czyszczenie powierzchniowe
Styl, wzornictwo: klasyczny, retro

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !