Gra karciana ZANIMATCH

Djeco, gra karciana ZANIMATCH

obecnie brak na stanie
69,90 zł
Brutto

SposóbKosztGratis od
Kurier Inpost przedpłata 11,90 zł 199 zł
Kurier Inpost za pobraniem 13,90 zł -
Paczkomaty 24/7 przedpłata 11,90 zł 199 zł
Kurier DPD przedpłata 11,90 zł 249 zł

23 000 produktów dostępnych od ręki z naszego magazynu.

Opis

Gra karciana dla dzieci . W skład gry wchodzi 60 kart z pojedynczymi zwierzakami , i 12 kart na których jest bardzo dużo zwierzątek.-CIEKAWOSTEK

Cel gry: być pierwszym, który pozbędzie się wszystkich kart

Zasady gry: rozpoczyna najmłodszy gracz .Rozdaj każdemu graczowi 8 kart ze zwierzętami.Z pozostałych kart ułóż stosik.Opakowanie kart "ciekawostki" umieszczamy pomiędzy graczami obrazkami na dół. Pierwszy z graczy odwraca pierwszą kartę "ciekawostek" i kładzie ją obrazkiem do góry przed graczami.Gracze przyglądają się swoim kartom i karcie "ciekawostka".Muszą szybko znaleźć wśród swoich kart kartę ze zwierzęciem takim jak na karcie "ciekawostka".Wygrywa najszybszy gracz jeżeli wskazana przez niego karta rzeczywiście przedstawia zwierzę z karty "ciekawostka". Pozbywa sięwtedy tej karty. Jeśli jednak pomylił się za karę musi dobrać 2 karty.Pozostali gracze zabierają swoje karty i kolejny gracz odwracakartę "ciekawostka" i tak dalej.Jeżeli karty "ciekawostki" skończą się wtedy robimy nowy stosiki gramy od nowa.

 Wersja dla wolniejszych graczy: pierwszy z graczy odwraca kartę "ciekawostki" i kładzie ją pomiędzy graczami i zaczyna głośno odliczać do 5.Podczas odliczania gracze dokładnie przyglądają sięswoim kartom i karcie "ciekawostka".Po odliczeniu co 5 karta "ciekawostka" zostaje znowu odwrócona obrazkiem na dół i gracze muszą wybrać odpowiednią kartę. Odwracamy wtedy znowu kartę "ciekawostka" obrazkiem do góry i sprawdzamy.Gracze, którzy wybrali złe karty biorą je z powrotemi dobierają za karę po jednej karcie dodatkowo. Gracze, którzy wybrali dobre karty odkładają je na bok i te karty nie biorą udziału w dalszej grze.

Wygrywa ten, kto ma najmniej kart w chwili, kiedywszystkie karty "ciekawostki" zostaną odwrócone.

 

Walory edukacyjne:rozwój spostrzegawczości.                                                                          

Wiek dzieci : 5-99 lat                                                                        

ilość graczy :  3-6                                                                                  

wymiary opakowania : 15,6 x 11,7 x 2,8 cm

Szczegóły produktu

Płeć:
chłopczyk
Grupa wiekowa
przedszkolak (3-6 lat)
Kategoria wiekowa
od 5 lat
Sposób czyszczenia:
Czyszczenie powierzchniowe
Styl, wzornictwo:
retro
Gwarancja
producenta 12 miesięcy
PS7934

O Djeco

Każda zabawka powstaje w Paryżu, bo właśnie tam mieści się siedziba firmy. Projektowanie i produkcja zabawek Djeco odbywa się w myśl idei: pobudzać wyobraźnię, rozwijać pasję, dawać mnóstwo radości i wzbudzać ciekawość.
Djeco nieustannie poszerza swój asortyment zaskakując nas nowymi rozwiązaniami pomysłami.   Do współpracy regularnie zapraszani są znani i cenieni ilustratorzy branży dziecięcej, dzięki czemu marka wciąż może poszczycić się oryginalnym wzornictwem.
Zabawki Djeco są skierowane dla dzieci z każdej grupy wiekowej i na każdym etapie rozwoju i na każdą kieszeń. W asortymencie marki znajdziemy m.in. zabawki drewniane, puzzle, zabawki do odgrywania ról, gry edukacyjne, zabawki do ciągnięcia.
Na uwagę zasługują akcesoria papiernicze, farby, tatuaże, które są uwielbiane nie tylko przez dzieci. Marka Djeco  posiada na swoim koncie ponad tysiąc różnych zabawek idealne na różne pory roku i odpowiednie do poszczególnych etapów rozwoju dziecka. Od uwielbianych przez dzieci grzechotek, przez zabawki dla dzieci w wieku 18 m zabawki manipulacyjne rozwijające motorykę małą, koordynację wzrokowo ruchową, po gry dla całej rodziny i zabawy logiczne - Djeco towarzyszy naszym dzieciom na różnych etapach rozwoju. Jest to również bardzo często marka wybierana na prezenty dla chłopca czy dziewczynki z okazji urodzin. 

Warto poświęcić chwilkę i poznać bogactwo wzornictwa i rozwiązań jakie nam proponuje ta francuska marka. 

Zwroty

  • Zwroty lub reklamacje jak zgłaszać?
  • Na zwrot masz 30 dni.

    W formularzu online łatwo i szybko wybierasz które zakupione u nas produkty chcesz zwrócić lub reklamować.
    Do zgłoszenia zwrotu potrzebujesz numeru zamówienia oraz adres e-mail podany przy zamówieniu (dla zamówień zrealizowanych bez rejestracji) lub posiadać konto w sklepie (wybierasz z listy zamówień). Jesteś informowany o każdym etapie procesu. 

  • Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji