ZESTAW KOSMETYCZNY Expand

ZESTAW KOSMETYCZNY

Wonderworld Wonderworld Wonderworld

PS12265

Nowy

Zestaw jest spełnieniem marzeń każdej dziewczynki. W różowej kosmetyczce znajduje się komplet najważniejszych kosmetyków.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

98,00 zł

brutto

Zestaw jest spełnieniem marzeń każdej dziewczynki. W różowej kosmetyczce znajduje się komplet najważniejszych kosmetyków: lusterko, grzebień, puder do twarzy, cień do powiek z pędzelkiem, szminka, lakier do paznokci i pędzel do pudru. Zabawka idealna dla dziewczynek które lubią zabawy typu “bawię się w...”

Walory edukacyjne:
- rozwija umiejętności percepcyjne
- zachęca do kreatywnej zabawy

Ten produkt jest oznaczony znakiem CE potwierdzającym zgodność z Dyrektywą Europejską 2009/48/WE oraz normą EN71, dotyczącymi bezpieczeństwa zabawek.

Płeć: dziewczynka
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 3 lat

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Wonderworld jest producentem drewnianych zabawek wytwarzanych wyłącznie w Tajlandii. W ciągu 29 lat działalności eksperci z dziedziny projektowania zabawek stworzyli linię ponad 200 unikalnych produktów. Firma szczyci się tym, że każda zabawka zaprojektowana jest dla konkretnej grupy wiekowej dzieci i poza walorami czysto rozrywkowymi spełnia funkcje edukacyjne. Misja Wonderworld zawiera się w tworzeniu zabawek przyjaznych dla środowiska naturalnego, kreatywnych, edukacyjnych, ale przede wszystkim dostarczających niezapomnianych doznań, bawiącym się nimi, dzieciom.