Markery Kredowe Białe 1-2mm Expand

Markery Kredowe Białe 1-2mm

Wallies

PS11658

Nowy

Zestaw markerów kredowych umożliwia pisanie zarówno na tablicach czarnych i białych oraz na powierzniach plastikowych, a także na szkle. Można ich używać zarówno w domu jak i na zewnątrz - są odporne na działanie warunków atmosferycznych.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

35,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Pisanie bez kredowego kurzu? Tak, jest rozwiązanie! Zestaw markerów kredowych umożliwia pisanie zarówno na tablicach czarnych i białych oraz na powierzchniach plastikowych, a także na szkle. Łatwy do usunięcia z nieporowatych powierzchni za pomocą wilgotnej ściereczki. Można ich używać zarówno w domu jak i na zewnątrz - są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Marker kredowy daje możliwość zostawienia wyrazistej, przyciągającej uwagę wiadomości, a także pozwala stworzyć rozmaite aplikacje na kubkach, doniczkach, pudełeczkach – wszędzie tam, gdzie chcemy pozostawić swój indywidualny styl.

Zestaw zawiera 4 markery piszące na biało. Przed pierwszym użyciem należy energicznie potrząsnąć markerem i wykonać kilka prób pisania „na sucho”, po chwili końcówka przybierze wybraną barwę i zacznie kreślić zaplanowane wzory.

Płeć: chłopczyk, uniwersalny, dziewczynka

Produkty firmy Wallies to głównie naklejki ścienne, przyklejane tablice suchościeralne, etykiety samoprzylepne. Wiele kolekcji dostępnych jest w kilku dogodnych rozmiarach. W swojej ofercie posiadają również interaktywne naklejki ścienne dla dzieci, które są zabawne i edukacyjne.


Wszystkie Wallies naklejki ścienne, malowidła ścienne są łatwo usuwalne i bezpieczne dla większości powierzchni. Produkty Wallies to szybki i łatwy sposób, aby udekorować pokój dziecięcy, biuro w domu, kuchni. by dodać trochę charakteru.

Opinie