Skakanka Zielona W Kropki Expand

Skakanka Zielona W Kropki

Kids Concept Kids Concept Kids Concept

PS11159

Nowy

Niby tylko sznurek i dwie rączki... a tyle frajdy i zabawy! Ta ponadczasowa zabawka pozwala aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

17,00 zł

brutto

Niby tylko sznurek i dwie rączki... a tyle frajdy i zabawy! Ta ponadczasowa zabawka pozwala aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Skakanka daje wiele możliwości zabaw: w pojedynkę lub grupowo, obunóż, na jednej nodze lub naprzemiennie, ze złączonymi lub skrzyżowanymi stopami, a nawet ze skrzyżowanymi rękami. Ale pamiętaj, że zaczepienie nogą o skakankę to "skucha" ;) Słodkie kropeczki na rączkach dodają uroku i zachęcają do zabawy, a wysoka jakość materiałów oraz wykończenia zapewnia komfort oraz długi okres użytkowania.
 
Wymiary:
- długość rączki: 11cm
- długość sznurka: 200cm

Płeć: dziewczynka
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat, wiek szkolny ( 6-9 )
Kategoria wiekowa od 7 lat, od 3 lat, od 5 lat, od 6 lat, od 4 lat

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Szwedzka firma Kids Concept działa na rynku od 2007 r. oferując gamę produktów do dekoracji i wystroju wnętrza pokoju dziecięcego w wieku około 0-7 lat. Główną cechą mebli jest ich uniwersalność i dbałość dodatków o najdrobniejsze szczegóły, które pobudzają wyobraźnię dziecka od najmłodszych lat. Każdy produkt jest starannie zapakowany a wszystkie kolekcje pozwalają na ich mieszanie i łączenie ze sobą w odrębne oryginalne zestawy dekoracyjne.