Babysaurus - miarka wzrostu, Roommates Expand

RoomMates, babysaurus - miarka wzrostu,

RoomMates

PS8686

Nowy

Modny wzór odpowiedni do każdego przedszkola oraz pokoju dziecięcego.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

199,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Obserwój jak twój mały fan dinozurów rośnie i staje się coraz silniejszy za pomocą tej uroczej miarki wzrostu. Każdy zestaw składa się z drzewa palmowego, przyjaznego dinozaura, kilku chmurek i liści palmowych. Możesz je wykorzystać by stworzyć własną aranżację lub użyć elementów jako znaczników wzrostu Twojego dziecka. Naklejki można przyklejać i odklejać bez końca i oczywiście bez pozostawiania jakichkolwiek śladów na powierzchni. Doskonała zabawa dla całej rodziny!

  • Ilość naklejek: 21
  • Wymiary:
  • 1 arkusz 45.7 cm x 101.6 cm 
    1 arkusz 68.6 cm x 101.6 cm 
    Wymiary aranżacji: 92 cm x 168 cm
Płeć: chłopczyk
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 ), maluch ( 12-36 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat, wiek szkolny ( 6-9 )
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy , od 6 lat, od 8 lat, od 7 lat, od 5 lat, od 3 miesięcy , od 6 miesięcy, od 9 miesięcy, od 12 miesięcy, od 18 miesięcy, od 2 lat, od 3 lat, od 4 lat
Styl, wzornictwo: klasyczny, ekskluzywny, retro

RoomMates to znakomitej jakości naklejki dekoracyjne - oryginalne i modne zdobienia, którymi w kilka chwil udekorujesz swój DOM, biuro lub mieszkanie. Można ja naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić puste, monotonne ściany, w niczym nie ograniczając Twojej wyobraźni. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach… W szerokiej gamie produktów znajdziesz bezpieczne dekoracje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Opinie