Obniżka! Pchacz drewniany Miś polarny z pętlą edukacyjną, Janod Expand

Janod, pchacz drewniany Miś polarny z pętlą edukacyjną,

(4/5)
1 ocen:
Janod Janod Janod

PS16624

Nowy

Drewniany pchacz Miś polarny francuskiej marki JANOD wspiera dziecko w stawianiu pierwszych kroków. 

Więcej szczegółów

w magazynie, wysyłamy w ciągu 24 h

106,25 zł

brutto

125,00 zł brutto

-15%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.
Drewniany pchacz Miś polarny francuskiej marki JANOD wspiera dziecko w stawianiu pierwszych kroków. Rączka do prowadzenia ma uchwyty na dwóch wysokościach, aby idealnie się dostosowywać do aktualnego wzrostu dziecka. Kółka wykończone są gumą, co zapewnia stabilność zabawki, ułatwia jazdę na zewnątrz oraz nie rysuje podłogi w domu. Jasne kolory, przyjazny design Niedźwiedzia oraz pętla edukacyjna z pięcioma kółeczkami do przesuwania, umieszczona w łapkach zwierzaka zachęcają do zabawy. Zabawka przyjemnie dzwoni podczas prowadzenia dzięki zawieszonemu z przodu metalowemu dzwoneczkowi. 
Zaprojektowana we Francji. Zapakowana w estetyczne, kartonowe pudełko, idealnie nadaje się na prezent.

Zabawki edukacyjne marki Janod wyróżniają niebanalne rozwiązania, bardzo dobra jakość materiałów i precyzyjne wykonanie. Podczas beztroskiej zabawy rozwijają zmysły dziecka, wspomagają rozwój dzięki mnogości funkcji, zapewniają mu kontakt z estetycznymi materiałami i designem. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, służą ćwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejętności, jak motoryka dłoni, kojarzenie kształtów i kolorów czy nauka chodzenia.  

wiek: 12-36 miesięcy
wymiary produktu: 17 x 7,5 x 22,5 cm   
Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
od (Ząbki,  Polska) dnia  25 Dec 2017 (Janod, pchacz drewniany Miś polarny z pętlą edukacyjną,) :
(4/5
Produkt został oceniony przez klienta bez opinii.

Janod to Francuska marka z 40 latami doświadczenia w produkowaniu zabawek dla najmłodszych: układanki drewniane, klocki drewniane, puzzle, sortery, gry, domki, rowerki biegowe, instrumenty. Marka Janod została założona około 40 lat temu przez Louis Janod’a. Oglądając zabawki Janod nie sposób nie dostrzec fantastycznej kolorystyki oraz głęboko przemyślanej konstrukcji mającej na celu pobudzanie zmysłów dziecka do prawidłowego funkcjonowania oraz kształtowanie jego inteligencji emocjonalnej. Drewniane klocki, układanki, puzzle… ćwiczą spostrzegawczość i wytrwałość oraz uczą myślenia poprzez wspaniałą zabawę w kolorowym świecie Janod.