Obniżka! Stacja benzynowa garaż drewniany z 8 elementami, Janod Expand

Janod, stacja benzynowa garaż drewniany z 8 elementami,

Janod Janod

PS16618

Nowy

Duży drewniany garaż francuskiej marki Janod to idealna zabawka na prezent przy której dziecko spędzi niezapomniane chwile zabaw.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

310,50 zł

brutto

345,00 zł brutto

-10%

Pełny opis

Duży drewniany garaż francuskiej marki Janod to idealna zabawka na prezent przy której dziecko spędzi niezapomniane chwile zabaw. 
Komplet składa się z kilkupoziomowej stacji obsługi pojazdów, w której na dole umieszczona jest myjnia samochodowa, a na dachu – stacja benzynowa, a także z 8 akcesoriów: taksówki, radiowozu, dwóch czerwonych aut, skutera z kierowcą, dystrybutora paliw i drugiego dystrybutora z panem z obsługi oraz mechanika z kołem. Do zestawu dołączono komplet naklejek, którymi dziecko może ozdobić ściany budynku. Wszystkie elementy wykonane zostały z drewna. Zestaw pozwala na tworzenie wielu scenariuszy zabaw z tankującymi pojazdami w roli głównej.

Pojazdy i kolejki drewniane Janod z serii STORY to połączenie zabawy ze stymulacją rozwoju dziecka. Ogromny wybór postaci, pojazdów i innych elementów pozwala na tworzenie niepowtarzalnych, pobudzających wyobraźnię historii, dzięki czemu Twoje dziecko szybko się nie znudzi. Wszystkie zabawki z serii Story Janod pasują do siebie, co pozwoli na zebranie znaczącej kolekcji. Drewniane zabawki wpływają pozytywnie na wszechstronny rozwój dziecka. Rozwijają kreatywne myślenie. Zestawy ćwiczą małe rączki i pomagają w rozwoju zdolności manualnych. Kontakt z drewnianymi zabawkami daje dużo radości i rozwija poczucie estetyki u dziecka.

wiek: 3-8 lat
liczba elementów: 8 + 5 naklejek 
materiał: drewno
wymiary produktu: 57,6 x 31,2 x 44,1 cm
waga produktu: 3,4 kg

Opinie osób które zakupiły produkt

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !