Janod, muzyczny bączek z pociągiem Expand

Janod, muzyczny bączek z pociągiem

(5/5)
2 ocen: - 1 opinii:
Janod Janod Janod

PS11830

Nowy

Wspaniały muzyczny bączek Janod z pociągiem w środku! Klasyczna zabawka z dzieciństwa, która zafascynuje i zaangażuje najmłodszych.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

149,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Choo Choo! Wspaniały muzyczny bączek Janod z pociągiem i torami w środku! Klasyczna zabawka z dzieciństwa, która zafascynuje i zaangażuje najmłodszych.

Pociąg składa się z lokomotywy i dwóch wagonów. W środku bączka oprócz pociągu znajduje się szlaban. Bączek posiada również sygnał dźwiękowy. Obróć pokrętło, aby usłyszeć sygnał pociągu.

Płeć: uniwersalny
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 )
Kategoria wiekowa od 2 lat
od (Warszawa,  Polska) dnia  20 Jul 2016 (Janod, muzyczny bączek z pociągiem) :
(5/5
Produkt został oceniony przez klienta bez opinii.
od (CHMIELNIK ,  Polska) dnia  21 Apr 2016 (Janod, muzyczny bączek z pociągiem) :
(5/5

świetny bączek

Super zabawka ciuchcia hipnotyzuje nawet dorosłych

Janod to Francuska marka z 40 latami doświadczenia w produkowaniu zabawek dla najmłodszych: układanki drewniane, klocki drewniane, puzzle, sortery, gry, domki, rowerki biegowe, instrumenty. Marka Janod została założona około 40 lat temu przez Louis Janod’a. Oglądając zabawki Janod nie sposób nie dostrzec fantastycznej kolorystyki oraz głęboko przemyślanej konstrukcji mającej na celu pobudzanie zmysłów dziecka do prawidłowego funkcjonowania oraz kształtowanie jego inteligencji emocjonalnej. Drewniane klocki, układanki, puzzle… ćwiczą spostrzegawczość i wytrwałość oraz uczą myślenia poprzez wspaniałą zabawę w kolorowym świecie Janod.