Plus-Plus 280 Basic Paris Saint - Germain Expand

Plus-Plus 280 Basic Paris Saint - Germain

(5/5)
1 ocen: - 1 opinii:
Plus-Plus Plus-Plus Plus-Plus

PS11625

Nowy

Brak w magazynie

64,99 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Klocki duńskiej firmy Plus-Plus rozwijają dziecięcą wyobraźnię. Charakteryzują się wysoką dokładnością wykonania. Prosty sposób łączenia, daje możliwość budowy zarówno płaskich jak i przestrzennych konstrukcji. Jedynym narzędziem jest dziecięca wyobraźnia. Pomagają rozwijać zdolności manualne i kreatywność u dzieci. Polecamy je także starszym wielbicielom klocków. Klocki Plus-Plus to duński design w czystej postaci. Plus-Plus są produkowane w fabryce w Danii z najwyższą starannością, nie zawierają PVC oraz ftalanów.  Klocki spełniają europejskie normy bezpieczeństwa. Zestaw zawiera 280 sztuk klocków Mini (20 mm) w kolorach podstawowych oraz komplet naklejek z logiem klubu piłkarskiego Paris Saint Germain: 13 szt. naklejek różnej wielkkości i 6 szt. z numerkami. W zestawie znajduje się książeczka z przykładami Plus-Plus: boisko, piłkarz, but piłkarski, kilka motywów koszulek w barwach Francji, zdjęcia piłkarzy drużyny PSG z boisk piłkarskich.  Edycja limitowana.

Płeć: chłopczyk
Grupa wiekowa: wiek szkolny ( 6-9 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat, wiek szkolny ( 7-13 )
Kategoria wiekowa 10 lat, 13 lat, od 8 lat, 9 lat, 12 lat, od 7 lat, od 6 lat
Materiał: plastik
Styl, wzornictwo: nowoczesny
od (Radom,  Polska) dnia  13 Apr 2016 (Plus-Plus 280 Basic Paris Saint - Germain) :
(5/5

dla piłkarza

idealny prezent dla 6 latka

Klocki duńskiej firmy Plus-Plus rozwijają dziecięcą wyobraźnię. Charakteryzują się wysoką dokładnością wykonania .


Prosty sposób łączenia, daje możliwość budowy zarówno płaskich jak i przestrzennych konstrukcji.


Jedynym narzędziem jest dziecięca wyobraźnia. Pomagają rozwijać zdolności manualne i kreatywność u dzieci. Polecamy je także starszym wielbicielom klocków.


Klocki Plus-Plus to duński design w czystej postaci. Plus-Plus są produkowane w fabryce w Danii z najwyższą starannością, nie zawierają PVC oraz ftalanów.  Klocki spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.