ColorStories, Wyprawka 3w1 MilkyWay Peach kocyk zamglony róż bawełniany Expand

ColorStories, Wyprawka 3w1 MilkyWay Peach kocyk zamglony róż bawełniany

ColorStories ColorStories ColorStories

PS19727

Nowy

Wyprawka składa się z rożka, ręcznika i kocyka. Każdy z produktów jest funkcjonalny i niezbędny już od pierwszych dni życia noworodka.

Więcej szczegółów

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.
Wyprawka składa się z rożka, ręcznika i kocyka. Każdy z produktów jest funkcjonalny i niezbędny już od pierwszych dni życia noworodka. Wykonany z bezpiecznych materiałów, które nie podrażniają skóry maluszka.

Rożek
Rożek ColorStories zapewnia dobrą termoregulację i odpowiednie otulenie, dzięki czemu maluszek będzie miał spokojny i komfortowy sen. Ma kokardkę za pomocą której regulujemy stopień otulenia maluszka. Nie posiada wkładu usztywniającego, który nie jest zalecany dla noworodków.
Rożek w kolejnych miesiącach życia może służyć jako kołderka, kocyk do wózka lub mata.

Ręcznik
Bardzo chłonny, mięciutki i wytrzymały ręcznik z kapturem. Jest duży, dzięki czemu może być używany przez dzieci nawet do 4 roku życia. Wykonany w 100% z bardzo wysokiej jakości bawełnianej tkaniny frotte produkowanej w Polsce.

Kocyk bawełniany
Kocyk dla niemowląt ColorStories zapewni bezpieczeństwo, miękkość i spokojny sen. Wykonany w 100% z certyfikowanej bawełny. Dzięki temu w naturalny sposób dba o komfort i odpowiednią temperaturę.

ROZMIARY:
- Rożek 71 × 71 cm
- Ręcznik 87 × 87 cm
- Kocyk 75 × 90 cm

Wybrane produkty współgrają ze sobą kolorystycznie tworząc przepiękną całość.
Płeć: dziewczynka

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

ColorStories