Wózek Emotion Navy Expand

Wózek Emotion Sand

Babyhome

PS8275

Nowy

 Przedstawiamy EMOTION – wózek w którym tkwi hiszpański temperament.

Więcej szczegółów

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Czy znacie wózek spacerowy lekki, a zarazem stabilny. Taki, który dzięki rewelacyjnej konstrukcji i wyjątkowej zwrotności da się prowadzić jedną ręką, a jednocześnie służy dziecku aż do 3 roku życia. Kompaktowy - składa się w jednej części do niewielkich rozmiarów i mieści w małym miejskim autku albo w bagażniku samochodowym wypchanym po brzegi walizkami? Niezwykle wygodny dla dziecka.

Taki, który sprawdzi się na zakupach w galerii handlowej (niesamowicie zwrotne przednie kółka) oraz na wypadzie wakacyjnym lub weekendowym, na bardziej wymagającym terenie (dobra amortyzacja oraz możliwość blokady przednich kółek).

Wózek o bardzo soczystej i bogatej  kolorystyce oraz nowoczesnym wyglądzie. Taki, który gwarantuje każdemu rodzicowi zazdrosne spojrzenia przechodniów podczas spacerów z dzieckiem? Kuszące…

 Przedstawiamy EMOTION – wózek w którym tkwi hiszpański temperament. Jeden z najmodniejszych, najlżejszych – tylko 6 kg. i najbardziej funkcjonalnych wózków na rynku. Przeznaczony dla dzieci do 25 kg. 

Zachwycił mamy na całym Świecie, a teraz ma swoją premierę na polskim rynku. Zapewni Twojemu dziecku wygodę i bezpieczeństwo, a rodzicom da poczucie komfortu odczuwalne każdego dnia.

Cechy:

- lekkość- Emotion waży tylko 6 kg. Niska waga sprawia iż codzienne korzystanie z Emotion jest przyjemnością, a jego zwrotność pozwala prowadzić go jedną ręką.

- regulowane siedzisko - Siedzisko rozkłada się do 150º czyniąc z Emotion wózek odpowiedni od 3 miesiaca wzwyż

- kompaktowy i łatwy do złożenia - Emotion to wózek kompaktowy, który składa się w banalnie prosty sposób do niewielkich rozmiarów. 

- amortyzacja - Amortyzacja na wszystkie 4 koła zapewnia optymalny komfort jazdy dla dziecka. Opony zamontowane są na kulkowych łożyskach. Takie rozwiązanie zapewnia doskonałą zwrotność wózka. Dodatkowo, wykonane są z takiego samego wytrzymałego materiału, co te stosowane w deskorolkach. Istnieje możliwość zablokowania przednich kółek, co ułatwia jazdę po nierównym terenie.

-  montaż fotelika samochodowego - istnieje możliwość zamontowania na stelażu EMOTION fotelika samochodowego Babyhome – Egg 0+, GRACO lub Maxi Cosi. W tym celu niezbędne są adaptery do fotelików, dostępne w ramach dodatkowych  akcesoriów do wózka. Dzięki tej funkcji - EMOTION może służyć dzieciom praktycznie od urodzenia.

- tapicerka - Emotion posiada zdejmowaną tapicerkę, którą można wyprać lub wyczyścić. 

- kosz na zakupy - Duży kosz na zakupy  z łatwym dostępem. 

- praktyczna budka - Duża budka z możliwością przedłużenia  – świetnie chroni dziecko przed wiatrem i słońcem. Budka posiada niewielkie okienko, które za pomocą magnetycznego mechanizmu zapięcia,  łatwo i szybko zamknąć lub otworzyć. W ten sposób rodzic ma stały podgląd na dziecko

- pasy bezpieczeństwa - Emotion posiada 5 punktowe pasy bezpieczeństwa wraz z ochraniaczami na ramiona, dla zwiększenia komforty dziecka.

- Wygodny i duży podnóżek z możliwością zmiany pozycji – 2 opcje.

W zestawie z wózkiem:

- folia przeciwdeszczowa

- moskitiera

Wymiary wózka: 100x84x46 cm

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 ), maluch ( 12-36 )
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy
Styl, wzornictwo: klasyczny

Babyhome powstało w 2005 roku w Barcelonie, parę mam i paru ojców usiadło przy jednym stole, żeby wspólnie stworzyć wózek idealny. "Ma być lekki, bardzo lekki" , "Ma zmieścić się do mojej Ibizy i nie zająć całego bagażnika" , "Musi się łatwo rozkładać jak Carmen wyrywa mi rękę", "Ma być piękny", "Chcę koloru", "Musi mieć miejsce na moją kawę" "Mój Diego na spacerach zawsze śpi potrzebuję  paru pozycji rozłożenia", "Wieeeelki kosz na zakupy".


I tak z tych emocji  powstał Emotion – piękny, lekki, kompaktowy wózek spacerowy – marzenie rodzica i dziecka. A dla Babyhome rozpoczęła się fascynująca podróż przez świat dziecięcych produktów w którym design nie ogranicza funkcjonalności. 

Opinie