Lilliputiens, kartonowe miasteczko Expand

Lilliputiens, kartonowe miasteczko

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS5709

Nowy

Modułowe miasto do samodzielnego złożenia.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 4-5 dni

164,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Modułowe miasto do samodzielnego złożenia, w którym ulubieni bohaterowie marki Lilliputiens mogą przeżywać swoje przygody.

Zabawa rozwija u dzieci kreatywność, zdolności manualne oraz wyobraźnię.

Płeć: chłopczyk, uniwersalny, dziewczynka
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 2 lat, od 18 miesięcy, od 3 lat
Sposób czyszczenia: Czyszczenie powierzchniowe
Materiał: karton, papier
Styl, wzornictwo: hipsterski, retro

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.