Obniżka! Śpiochy Gro-suit Fluffy Clouds (2szt.) 0-3 m-ce Expand

Śpiochy Gro-suit Fluffy Clouds (2szt.) 6-9 m-cy

Gro Company Gro Company Gro Company

PS5414

Nowy

Śpiochy Fluffy Clouds uniosą Twojego Malucha do krainy snu.

Więcej szczegółów

Śpiochy Gro-suit zaprojektowano specjalnie do stosowania ze śpiworkiem dziecięcym Grobag w niskiej temperaturze. Rękawki z dodatkowym wypełnieniem zapewnią ciepło rączkom Twojego Dziecka bez potrzeby stosowania dodatkowej pościeli czy kocyka. Znakomicie prezentują się ze śpiworkiem dziecięcym Grobag Woodland Tales.

Cechy:

  • Ocieplone rękawki, by rączkom było przyjemnie
  • Poza rękawkami śpiochy Gro-suit uszyte są z pojedynczej warstwy materiału, by zapobiec przegrzaniu
  • Praktyczne, miękkie i wygodne guziczki
  • Wygodny, elastyczny otworek na główkę
  • Dwupak – 2 sztuki w komplecie
  • Delikatna dzianina ze 100-procentowej bawełny
  • Można stosować z każdym śpiworkiem dziecięcym bez rękawków

 

Czy można używać śpiochów Gro-suit zamiast śpiworka dziecięcego Grobag?

Nie. Śpiochy Gro-suit są alternatywą dla zwykłych śpiochów i nie zastępuje śpiworka. Dlatego ubieramy w nie dziecko do śpiworka Grobag. Dzięki dodatkowo ocieplanym rękawkom śpiochy zapewniają ciepło rączkom Twojego Dziecka w niższych temperaturach. Jednak pozostała część śpiochów uszyta jest z pojedynczej bawełnianej warstwy.

Dlaczego nie zrobicie po prostu śpiworka Grobag z rękawkami?

Zgodnie z wytycznymi Brytyjskiego Standardu Bezpieczeństwa śpiworki dziecięce nie powinny mieć rękawków. W ten sposób zapewniają prawidłową wentylację i zapobiegają zamykaniu obiegu powietrza (gdy dziecko oddycha wydychanym powietrzem zawierającym dwutlenek węgla), które ma negatywny wpływ na zdrowie dziecka. Wszystkie śpiworki Grobag spełniają Brytyjski Standard Bezpieńczeństwa i to się nigdy nie zmieni.

Kiedy powinno się użyć śpiochów Gro-suit?

Śpiochy Gro-suit należy stosować ze śpiworkiem dziecięcym Grobag w chłodne dni oraz w słabo ogrzanych pomieszczeniach, gdy temperatura nie przekracza 18 stopni Celsjusza. Śpiochy najlepiej stosować ze śpiworkiem Grobag o grubości 2.5 Tog lub 3.5 Tog. W pokoju o temperaturze poniżej 16 stopni Celsjusza do śpiworka dziecięcego Grobag o grubości 2.5 Tog należy ubrać dziecko nie tylko w śpiochy Gro-suit, lecz dodatkowo w bodziak. Do śpiworka dziecięcego Grobag o grubości 3.5 Tog nie ma potrzeby zakładania bodziaka.
W pokoju o temperaturze poniżej 14 stopni Celsjusza należy zadbać o podniesienie temperatury otoczenia albo użyć śpiworka dziecięcego Grobag o grubości 3.5 Tog i jednocześnie śpiocha oraz bodziaka.

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Brytyjska firm działająca na rynku od 2001 roku znana z oryginalnych śpiworków dla dzieci. Pozostałe produkty również mogą zadowolić ciekawą koncepcją i dizajnerski wygląd.