Torba JJ Cole Satchel Stone Arbor Expand

Torba JJ Cole Satchel Stone Arbor

JJ Cole Collections JJ Cole Collections JJ Cole Collections

PS5061

Nowy

W tej torbie można zmieścić rzeczy na każdą okoliczność.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

499,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Przestronne wnętrze zawiera wiele organizacyjnych przegródek a wnętrze jest łatwo dostępne i posiada kieszenie zapinane na zamek.

Wykonana z powlekanego płótna, ma 7 kieszeni zewnętrznych (w tym kieszeń na butelkę), 4 kieszenie wewnętrzne. Można ją nosić na ramieniu - dwa rodzeje pasków. Posiada uchwyty do doczepienia do wózka oraz przewijak.

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Firma JJ Cole Collections to grupa młodych i nowoczesnych ludzi, którzy na co dzień projektują oraz produkują wygodne i modne produkty służące między innymi do podróżowania z dziećmi, ale także takimi, których używa się w domu. Firma koncentruje się głównie na tzw. torbach na pieluszki.  JJ Cole Collections osiągnęła fenomenalny wzrost sprzedaży na swoim rynku poprzez zapewnienie doskonałej sieci sprzedaży oraz połączenia elementów, które dotąd wydawały się rozdzielne: wygoda  i bezpieczeństwo. 


JJ Cole Collections postrzegane jest jako marka oferująca rodzicom produkty zoptymalizowane pod względem użyteczności oraz wygody, będące jednocześnie modnymi i stylowymi.