Zestaw sztućców Trainee Expand

Zestaw sztućców Trainee

Tum Tum

PS839

Nowy

Zestaw sztućców idealne do nauki jedzenie widelcem i nożem

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

75,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Idealny zestaw sztućców dla dzieci, które już radzą sobie z jedzeniem widelcem i nożem. Stworzone z myślą o małych dzieciach, kaształ sztućców są idealnie dopasowany do ich umiejętności i potrzeb.

Widelec posiada miseczkowate wgłębienie co ułatwia dziecku uczącemu się jeść widelcem nabierać odpowiednie porcje i zapobiega wypadaniu jedzenia. Proste krawędzie łyżki ułatwiają nabieranie pożywienia. Wyprofilowany specjalnie kąt noża i stępione ostrze zapewniają bezpieczne krojenie nie stanawiąc zagrorzenia dla dziecka.

Uchwyty pokryte specjalny materiałym zapobiegającym wypuszczeniu z ręki. Z czasem można usunąć warstwę zewnętrzną i uzyskać bardzo eleganckie sztućce wyglądem przypominające takie same sztućce jak dorosłych.

Literki na uchwytach pomogą w nauce prostych słów. W komplecie znajdziesz

Dozestawu dołaczone jest plastikowe opakowanie, które idealenie sprawdzi się na wakacjach czyteż podczas wyjścia do restauracji.

Materiał: tworzywo sztuczne, stal nierdzewna

  • Pudełeczko podróżne GRATIS.
  • Można myć w zmywarce.
  • Dla dzieci od 1-3 lat.
  • Produkt wolny od BPA, Ftalanów i PVC
  • wymiary sztucców - 17 cm

Brytyjska marka Tum Tum  to producent akcesorii kuchennych dla dzieci, które charakteryzują się wysoką  jakością wykonania, innowacyjnością i ergonomią. Producent skupił się bowiem na wykonaniu artykułów, których celem nie jest jedynie dekoracja, ale przede wszystkim użyteczność. Dlatego mamy oszczędzą czas mogąc myć produkty w zmywarkach, a dzieci z łatwością i przyjemnością zjedzą swoje ulubione kąski.

Opinie