Zestaw obiadowy Tiny TumTum Expand

Zestaw obiadowy Tiny TumTum

Tum Tum Tum Tum Tum Tum

PS834

Nowy

Zestaw miseczka i talerzyk o nietypowym ale barzdo praktycznym kształcie ułatwiającym naukę samodzielnego jedzenia.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

69,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Zestaw obiadowt Tiny to idealny komplet dla Twojego maluszka. Składa się z głębokiej miseczki i talerzyka o nietypowym kształcie. Talerzyk i miseczkanie są idealnie okrągłe - posiadają specjalnie zaokrąglone brzegi i zagłębienie, by małym rączkom łatwo było nabierać kawałki potraw. Innowacyjny kształt talerzyka jak również rysunek wskazują kierunek nabierania pokarmu. Zabawny jeżyk zamiatający liście na talerzuku prowadzi wprost do kącika skąd łatwiej nabrać obiadej na szczućce.

 

Gumowa antypoślizgowa podkładka na spodzie uniemożliwia przesywanie się talerzyka co ułatwia naukę samodzielnego jedzenia.

Wesoła historyjka wewnątrz utrzyma uwagę dziecka na posiłku. W miarę jak posiłek będzie znikał z talerzyka dziecko będzie odkrywało kolejne kolorowe obrazki zabawnej historyjki.

Zestaw jest pakowany w ekologiczną kartonową walizeczkę, na której znajdują się kontury zwierząt - tych samych co na talerzykach - , które dziecko może pokolorować, a następnie wykorzystać jako pudełko na skarby.

 

Charakterystyka produktu:

  • specjalne zaokraglenia talerzyka ułatwiają naukę jedzenia,
  • antypoślizgowa postawa zapobiega pzresuwaniu się talerzyka
  • produkt wykonany jest z melaniny,
  • zestaw pakowany jest w ekologiczną kartonową walizeczkę,
  • jest wolny od BPA, ftalanów i PVC,
  • można myć w zmywarce,
  • zestaw przeznaczony jest dla dzieci od 1 - 3 lat

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Brytyjska marka Tum Tum  to producent akcesorii kuchennych dla dzieci, które charakteryzują się wysoką  jakością wykonania, innowacyjnością i ergonomią. Producent skupił się bowiem na wykonaniu artykułów, których celem nie jest jedynie dekoracja, ale przede wszystkim użyteczność. Dlatego mamy oszczędzą czas mogąc myć produkty w zmywarkach, a dzieci z łatwością i przyjemnością zjedzą swoje ulubione kąski.