Miseczka termiczna niebiesko-biała Expand

Miseczka termiczna niebiesko-biała

(5/5)
1 ocen: - 1 opinii:
Quaranta Settimane Quaranta Settimane Quaranta Settimane

PS7389

Nowy

Miseczka podgrzewająca posiłek, dzięki posiadającemu zbiornikowi na ciepłą wodę utrzymuje odpowiednią temperaturę pożywienia

Więcej szczegółów

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Miseczka podgrzewająca posiłek, dzięki posiadającemu zbiornikowi na ciepłą wodę utrzymuje odpowiednią temperaturę pożywienia przez całą długość trwania posiłku. Idealna w podróży, na spacerze, podczas rodzinnego pikniku. Miseczka jest bezpieczna dla dziecka, posiada antypoślizgowe dno. Wieczko może służyć, jako naczynie do drugiego dania. Można myć ją w zmywarce.

  • Dostępna w dwóch kolorach kolory: niebiesko-białym i zielono-białym
od (Radom,  Polska) dnia  13 Apr 2016 (Miseczka termiczna niebiesko-biała) :
(5/5

fajny produkt

super miseczka polecam

QuarantaSettimane  to włoska marka, która jest synonimem innowacyjności, pięknego wzornictwa i praktycznych rozwiązań. Bezpieczeństwo produktów, dbałość  o jakość, przepiękne kolory oraz włoski styl to cechy charakterystyczne, które można dostrzec w każdym produkcie 40settimane. W ofercie 40 settimane znaleźć można: akcesoria termiczne, sterylizatory do smoczków, miseczki do karmienia, lampki nocne, chusty, torby do wózków, torby podręczne, ręczniki, bieliznę i odzież dla mam i wiele innych produktów, które zaspokoją potrzeby dzieci i ich rodziców we współczesnym świecie.