Miseczka zapobiegająca okruchom niebieska Boon Expand

Miseczka zapobiegająca okruchom niebieska Boon

Boon

PS4921

Nowy

Miseczka, z której nic nie wydostanie się poza talerzyk jest idealna dla dzieci, które uczą się samodzielności podczas posiłków.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

47,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Miseczka, z której nic nie wydostanie się poza talerzyk jest idealna dla dzieci, które uczą się samodzielności podczas posiłków.


Zostałą ona zaprojektowana specjalnie, żeby nic się nie wydostało poza miseczkę. Łapacz wykonany jest z bezpiecznego, elastycznego materiału, zapobiegając wszelkim obrażeniom, a odpowiedni kąt powoduje, że wszystko z powrotem znajdzie się w miseczce.Miseczka Boon posiada specjalną przyssawkę, która umożliwia stabilne przyczepienie miseczki do blatu stołu, zapobiegając jej przesuwaniu się. Dzięki temu, nie ma ryzyka, ze miska się przesunie, a wystający kołnierz będzie zawsze po odpowiedniej stronie.


Miseczka nadaje się do mycia w zmywarce.

Podstawa miski jest w kolorze różowym jak również górna część zapobiegająca okruchom, zaś miseczka jest w kolorze białym.


Idealna dla dzieci, które uczą się samodzielności podczas posiłków

Amerykańska firma Boon powstała w 2004 mając na uwadze dobro dziecka i jego rodziców. Produkty są tworzone z wysokiej jakości materiałów nie zawierających Bisfenolu A.  Każdy produkt Boon niesie korzyści i praktyczne rozwiązania  dla rodziców, ułatwiając im codzienne obowiązki przy opiece i zabawie. Nowoczesne rozwiązania i proste, oryginalne wzornictwo cieszy się duży  powodzeniem produktów również w Europie.

Opinie