Ciepły talerzyk antypoślizgowy Expand

Ciepły talerzyk antypoślizgowy 6+

mOmma mOmma mOmma

Nowy

Niezwykły talerzyk z przegródkami, który powoduje, że posiłek pozostaje długo ciepły.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

49,00 zł

brutto

 

Ten niezwykły talerzyk kryje w sobie wiele zalet :

  • utrzymuje posiłek długo ciepłym
  • jest antypoślizgowy,
  • ma osobne przegródki by delektować się kązdym smakiem z osobna

 

 

Talerzyk został podzielony na dwie głębokie części, tak aby poszczególne pożywienie nie mieszało się ze sobą, a dziecko mogło próbować różnych smaków.  Szeroka okrągła  podstawa sprawia, że produkt jest stabilny i nie przechyla się. Talerzyk ma również  anty-poślizgową  powłokę, która zapewnia doskonałą przyczepność do powierzchni stołów oraz krzesełek do karmienia. 

 

Ale najważniejszy atut tego talerzyka jest taki, że pożywienie  długo będzie ciepłe więc dziecko może uczyć się jeść swoim tempem mając cały czas ciepły posiłek.

Przez specjalny otwór szczelnie zamykany, do talerzyka nalewana jest gorąca woda, pozwalająca utrzymać temperaturę podczas posiłku.

Talerzyk jest szczególnie polecany dla mam stosujących metodę BLW (babyledweaning).

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Innowacyjność, technologia, ruch i kolor. mOmma to rewolucyjna linia produktów dla dzieci, zachęcających malucha do odkrywania otoczenia przy pomocy produktów o unikalnych kształtach, sposobie poruszania i kolorach zapewniających radosne przeżywanie każdego dnia przez Wasze dziecko.


 


mOmma ruszające sie produkty do karmienia i odstawienia od karmienia piersią, to zabawa podczas jedzenia. Kołysanie stymuluje zainteresowanie dziecka i skupia jego uwagę. “Kołyszący” system zapewnia zawsze maksymalną higienę: miejsca ssane przez malucha nigdy nie dotykają powierzchni stołu ani wysokich krzeseł.


 


  mOmma rośnie razem z dzieckiem…


Kompletna linia produktów zaprojektowanych zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami dziecka w różnych fazach jego rozwoju. Te proste, ale innowacyjne produkty pozwalają mu stać się bardziej pewnym siebie   i  niezależnym.


 


  Badania


Wszystkie linie produktów mOmma są wynikiem dogłębnych analiz potrzeb dzieci związanych z karmieniem, odstawieniem od piersi i rozwojem. Analizy te zostały przeprowadzone we współpracy z wieloma ekspertami z tej dziedziny.