Komplet sztućców elastycznych kolor niebieski Expand

Komplet sztućców elastycznych kolor niebieski

Boon Boon

PS190

Nowy

Giętkie sztućce, które możesz dopasować do potrzeb Twojego dziecka poprzez wygięcie ich w jedną lub drugą stronę to świetne rozwiązanie dla dzieci zarówno praworęcznych jak i leworęcznych.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

27,00 zł

brutto

Pełny opis

 

W  8-9 miesiącu dzieci zaczynają okazywać coraz większe zainteresowanie samodzielnym jedzeniem. Należy śledzić rozwój dziecka i uczyć go samodzielności. Dlatego bardzo ważne na tym etapie jest  pozwolenie dziecku na samodzielne jedzenie.  

 

By ten proces przebiegał płynnie i bezpiecznie, firma Boon stworzyła dla małych smakoszy elastyczne sztućce, które są niewielkich rozmiarów i dzięki temu wygodne dla małych rączek. Są one specjalnie zaprojektowane, by były całkowicie bezpieczne dla dziecka i by dziecku było łatwiej nimi operować.Kolorowy komplet składający się z widelczyka i łyżeczki jest opracowany tak, aby spełniał powyższe potrzeby.


Giętkie sztućce, które możesz dopasować do potrzeb Twojego dziecka poprzez wygięcie ich w jedną lub drugą stronę to świetne rozwiązanie dla dzieci zarówno praworęcznych jak i leworęcznych. Wyginając delikatnie łyżeczkę czy widelczyk, dziecku łatwiej będzie trafić do buzi, a nabierając z czasem wprawy możemy pomału zmniejszać kont zagięcia.

 

Nie należy jednak za bardzo wyginać sztućców, kąt 90 stopni jest maksymalnym jaki można ustawić. Kiedy zdolności motoryczne Twojego dziecka się rozwiną, należy wygiąć sztućce do pierwotnej postaci. Miękki uchwyt zapewni wygodę w trzymaniu

 

  • Wymiary: 3,3x12,2x12,7 cm

 

 

Opinie osób które zakupiły produkt

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !