Miseczka z melaminy Lew Jelekros Expand

Miseczka z melaminy Lew Jelekros

Les Deglingos Les Deglingos Les Deglingos

PS13372

Nowy

Trójkątna miseczka o zaokrąglonych brzegach z motywem Lwa Jelekrosa doskonała nawet na pierwsze posiłki dziecka.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

22,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Les Deglingos to niezwykła banda. Tworzą ją zwariowane zwierzaki, zawsze chętne do szaleństw i muzykowania. Uwielbiają śpiewać (choć nie zawsze potrafią), wymyślać nowe słowa (zwłaszcza te, które się kończą na „-os”), zarażają optymizmem i nigdy nie trzeba ich dwa razy namawiać na psoty. Czasami jednak od najfajniejszej nawet przygody wolą się po prostu poprzytulać. Zupełnie tak samo jak Ty.

Lew Jelekros Udaje groźnego i ciągle chodzi z uniesioną głową, bo myśli, że to jedyne zachowanie godne króla. Ale kiedy tylko podrapiesz go za uchem, zacznie mruczeć i szybko złagodnieje. Warto się z nim zaprzyjaźnić, bo niczego się nie boi i będzie cię dzielnie bronił przed każdym niebezpieczeństwem.

Trójkątna miseczka o zaokrąglonych brzegach z motywem Lwa Jelekrosa doskonała nawet na pierwsze posiłki dziecka. Jest lekka i poręczna, dzięki temu nadaje się także przy nauce samodzielnego jedzenia. Powstała z najlepszej jakości, bezpiecznej i nietłukącej się melaminy.

Można myć w zmywarce.
Nie zaleca się podgrzewania w kuchence mikrofalowej.

Wymiary: 15 cm x 14 cm

Materiał: melamina

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Francuska marka Les Deglingos charakteryzuje się przede wszystkim wysoką jakością. Zabawki są oryginalne, wykonane metodą pachworkową i łaczą ze sobą różnorodne faktury co bardzo podoba się zarówno dzieciom jak i rodzicom.