Miseczka z melaminy Kot Charlos Expand

Miseczka z melaminy Kot Charlos

Les Deglingos Les Deglingos Les Deglingos

PS13371

Nowy

Trójkątna miseczka o zaokrąglonych brzegach z motywem Kota Charlosa doskonała nawet na pierwsze posiłki dziecka.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

22,00 zł

brutto

Les Deglingos to niezwykła banda. Tworzą ją zwariowane zwierzaki, zawsze chętne do szaleństw i muzykowania. Uwielbiają śpiewać (choć nie zawsze potrafią), wymyślać nowe słowa (zwłaszcza te, które się kończą na „-os”), zarażają optymizmem i nigdy nie trzeba ich dwa razy namawiać na psoty. Czasami jednak od najfajniejszej nawet przygody wolą się po prostu poprzytulać. Zupełnie tak samo jak Ty.

Kot Charlos To czystej krwi Latynos, którego gorąca natura często daje o sobie znać. Chodzi uśmiechnięty od ucha do ucha, bez przerwy żartuje, podskakuje i wymyśla niestworzone historie. Z nim na pewno nie będziesz się nudzić, ani smucić – pocieszy cię, przytuli, pogilgocze i obetrze wszystkie twoje łzy.

Trójkątna miseczka o zaokrąglonych brzegach z motywem Kota Charlosa doskonała nawet na pierwsze posiłki dziecka. Jest lekka i poręczna, dzięki temu nadaje się także przy nauce samodzielnego jedzenia. Powstała z najlepszej jakości, bezpiecznej i nietłukącej się melaminy.

Można myć w zmywarce.
Nie zaleca się podgrzewania w kuchence mikrofalowej.

Wymiary: 15 cm x 14 cm

Materiał: melamina

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Francuska marka Les Deglingos charakteryzuje się przede wszystkim wysoką jakością. Zabawki są oryginalne, wykonane metodą pachworkową i łaczą ze sobą różnorodne faktury co bardzo podoba się zarówno dzieciom jak i rodzicom.