Miseczka z melaminy Hipopotam Hippipios Expand

Miseczka z melaminy Hipopotam Hippipios

Les Deglingos Les Deglingos Les Deglingos

PS13370

Nowy

Trójkątna miseczka o zaokrąglonych brzegach z motywem Hipopotama Hippiposa doskonała nawet na pierwsze posiłki dziecka.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72 h

22,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Les Deglingos to niezwykła banda. Tworzą ją zwariowane zwierzaki, zawsze chętne do szaleństw i muzykowania. Uwielbiają śpiewać (choć nie zawsze potrafią), wymyślać nowe słowa (zwłaszcza te, które się kończą na „-os”), zarażają optymizmem i nigdy nie trzeba ich dwa razy namawiać na psoty. Czasami jednak od najfajniejszej nawet przygody wolą się po prostu poprzytulać. Zupełnie tak samo jak Ty.

Hipopotam Hippipos To zapalony podróżnik i największy wizjoner, jakiego znasz. Ma milion pomysłów na minutę i nie boi się wyzwań. Reaguje entuzjazmem na wszystko, co dziwne i będzie cię motywował w każdej sytuacji. Ba! Namówi cię nawet do spróbowania lodów marchewkowych, nauki pływania i jazdy na rolkach.

Trójkątna miseczka o zaokrąglonych brzegach z motywem Hipopotama Hippiposa doskonała nawet na pierwsze posiłki dziecka. Jest lekka i poręczna, dzięki temu nadaje się także przy nauce samodzielnego jedzenia. Powstała z najlepszej jakości, bezpiecznej i nietłukącej się melaminy.

Można myć w zmywarce.
Nie zaleca się podgrzewania w kuchence mikrofalowej.

Wymiary: 15 cm x 14 cm

Materiał: melamina

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Francuska marka Les Deglingos charakteryzuje się przede wszystkim wysoką jakością. Zabawki są oryginalne, wykonane metodą pachworkową i łaczą ze sobą różnorodne faktury co bardzo podoba się zarówno dzieciom jak i rodzicom.