Obniżka! SnoozeBaby, Śpiworek do spania z długim rękawem SZARY 9-24 m Expand

SnoozeBaby, Śpiworek do spania z długim rękawem SZARY 9-24 m

Snoozebaby Snoozebaby Snoozebaby

PS26279

Nowy

Śpiworek do spania z długim rękawem zapewni bezpieczny i spokojny sen dziecka. Jest wprost idealny zawsze wtedy, kiedy nie mamy pewności czy maluszek nie rozkopie się podczas snu i z tego powodu zmarznie.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

143,20 zł

brutto

179,00 zł brutto

-20%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.
Śpiworek do spania z długim rękawem zapewni bezpieczny i spokojny sen dziecka. Jest wprost idealny zawsze wtedy, kiedy nie mamy pewności czy maluszek nie rozkopie się podczas snu i z tego powodu zmarznie. Dodatkowym atutem używania śpiworków są względy bezpieczeństwa. Model ten posiada długie rękawki ale  możemy również pod spód włożyć dziecku body albo bluzeczkę z długim rękawkiem. Wykonany z miękkiego i delikatnego dżerseju (bawełna 100%). Maluchowi będzie w nim ciepło i wygodnie. Długi suwak pozwoli na łatwe przewinięcie. Śpiworek obszyty jest kolorowymi metkami.

GRUBOŚĆ: 1,5 tog

Metki Snoozebaby są bezpieczne, wykonane z miękkich materiałów, posiadają zalecaną szerokość oraz długość, nieprzekraczającą 4cm.
Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Kategoria wiekowa od 9 miesięcy

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Snoozebaby to innowacyjna marka akcesoriów dziecięcych produkowanych w Holandii.
Wszystkie produkty należą do grupy najpotrzebniejszych przedmiotów codziennego użytku i są częścią wyprawki dziecięcej.
Elementem wyróżniającym produkty Snoozebaby od innych tego typu produktów są przyjazne dzieciom metki przyszyte do wszystkich produktów.
Celem Snoozebaby jest tworzenie kreatywnych, bezpiecznych i przyjaznych środowisku produktów, które pokochają dzieci i rodzice.
Produkty z metkami są nie tylko modne i ładne, przede wszystkim stymulują zdolności motoryczne dzieci, kształtując szczególnie ich zmysł dotyku i wzroku.
Produkty są bezpieczne i przyjazne dzieciom. Są testowane, posiadają certyfikat CE oraz spełniają normy europejskie EN71.