Śpiworek JJC Urban Neptune duży Expand

Śpiworek JJC Urban Neptune duży

JJ Cole Collections JJ Cole Collections

PS8735

Nowy

Bardzo ciepły i stylowy śpiworek amerykańskiej firmy JJ Cole Collections, pasuje do wszystkich rodzajów wózków i spacerówek.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

279,00 zł

brutto

Śpiworek amerykańskiej firmy JJ Cole Collections, pasujący do wszystkich rodzajów wózków i spacerówek. Posiada otwory które umożliwiają korzystanie z pasów bezpieczeństwa.

Górną część śpiworka można odpiąć co jest szczególnie przydatne kiedy wchodzimy do ciepłych pomieszczeń i nie chcemy wyjmować dziecka z wózka.

Pikowany materiał chroni przed wiatrem i deszczem.

wiek 1 – 3 lata
długość: 86 cm
szerokość 51 cm
można prać w pralce

Płeć: chłopczyk, uniwersalny, dziewczynka
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 )
Kategoria wiekowa od 18 miesięcy, od 12 miesięcy, od 2 lat
Sposób czyszczenia: Prać w pralce
Materiał: polar
Styl, wzornictwo: odważny, nowoczesny

Firma JJ Cole Collections to grupa młodych i nowoczesnych ludzi, którzy na co dzień projektują oraz produkują wygodne i modne produkty służące między innymi do podróżowania z dziećmi, ale także takimi, których używa się w domu. Firma koncentruje się głównie na tzw. torbach na pieluszki.  JJ Cole Collections osiągnęła fenomenalny wzrost sprzedaży na swoim rynku poprzez zapewnienie doskonałej sieci sprzedaży oraz połączenia elementów, które dotąd wydawały się rozdzielne: wygoda  i bezpieczeństwo. 


JJ Cole Collections postrzegane jest jako marka oferująca rodzicom produkty zoptymalizowane pod względem użyteczności oraz wygody, będące jednocześnie modnymi i stylowymi.

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !