Śpiworek JJC Original Kiwi mały Expand

Śpiworek JJC Original Kiwi mały

JJ Cole Collections JJ Cole Collections JJ Cole Collections

PS8734

Nowy

Bardzo ciepły i stylowy śpiworek amerykańskiej firmy JJ Cole Collections, pasuje do wszystkich rodzajów wózków, nosidełek i spacerówek.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

199,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Bardzo ciepły i stylowy śpiworek amerykańskiej firmy JJ Cole Collections, pasuje do wszystkich rodzajów wózków, nosidełek i spacerówek. Posiada otwory które umożliwiają korzystanie z pasów bezpieczeństwa.

Górną część śpiworka można odpiąć co jest szczególnie przydatne kiedy wchodzimy do ciepłych pomieszczeń i nie chcemy wyjmować dziecka z wózka.

wiek 0 - 12 miesięcy
długość: 64 cm
szerokość 46 cm
można prać w pralce

Płeć: dziewczynka, chłopczyk, uniwersalny
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 )
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy , od 6 miesięcy, od 3 miesięcy , od 9 miesięcy
Materiał: polar
Styl, wzornictwo: nowoczesny, odważny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Firma JJ Cole Collections to grupa młodych i nowoczesnych ludzi, którzy na co dzień projektują oraz produkują wygodne i modne produkty służące między innymi do podróżowania z dziećmi, ale także takimi, których używa się w domu. Firma koncentruje się głównie na tzw. torbach na pieluszki.  JJ Cole Collections osiągnęła fenomenalny wzrost sprzedaży na swoim rynku poprzez zapewnienie doskonałej sieci sprzedaży oraz połączenia elementów, które dotąd wydawały się rozdzielne: wygoda  i bezpieczeństwo. 


JJ Cole Collections postrzegane jest jako marka oferująca rodzicom produkty zoptymalizowane pod względem użyteczności oraz wygody, będące jednocześnie modnymi i stylowymi.