Obniżka! Klips do smoczka Moon Baloon Elodie Details Expand

Klips do smoczka Moon Baloon Elodie Details

Elodie Details Elodie Details

PS9282

Nowy

Klips do smoczka dzieki któremu smoczek nigdy się nie zgubi.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

33,44 zł

brutto

38,00 zł brutto

-12%

W koszyku brakuje 200,00 zł do darmowej wysyłki.

Klips do smoczka to praktyczny gadżet, dzięki któremu smoczek bedzie zawsze w zasięgu i łatwiej go będzie utrzymać wczystości. 

Długość tasiemnki 19cm + 4,5cm zapinka

Elastyczne silikonowe kółko pasuje do każdego smoczka.

I już smoczek nigdy nie zginie !

Płeć: uniwersalny
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 )
Kategoria wiekowa od 12 miesięcy
Styl, wzornictwo: odważny

Linie tej szwedzkiej firmy łamią przyjęte kanony kolorystyczne, jakie kojarzą nam się z dziećmi. Swoim odważnym i niezwykle oryginalnym doborem barw, kontrastowym zestawieniom i odważnemu wzornictwu, marka udowadnia nam, że czerń, na równi z każdym innym kolorem jest barwą nie tylko stosowną dla dzieci ale i dodaje gadżetom charakteru nowoczesności, designu i oryginalności.  Każda linia dopracowana jest w najdrobniejszych szczegółach, pozwalając skompletować wszystkie potrzebne „detale” w jednym, wybranym temacie.


W różnorodnej ofercie Elodie znajdziemy zarówno elementy odzieży, jak: czapeczki, czy ocieplacze na nóżki, jak i wyposażenie do wózków dziecięcych (torby, śpiwory) a także artykuły niezbędne w codziennym życiu – butelki, smoczki, kubeczki – niekapki oraz śliniaczki; wszystko to zaś, utrzymane w ściśle obranym design, w myśl zasady, że najważniejsze są „detale”.

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !