Klips do smoczka Mustache LOVE Expand

Klips do smoczka Mustache LOVE

Elodie Details Elodie Details

PS6878

Nowy

Klips do smoczka dzieki któremu smoczek nigdy się nie zgubi.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

35,97 zł

brutto

W koszyku brakuje 200,00 zł do darmowej wysyłki.

Klips do smoczka Elodie Details to praktyczny gadżet, dzięki któremu smoczek bedzie zawsze w zasięgu i łatwiej go będzie utrzymać wczystości.

 Dugosc tasiemnki 19cm + 4,5cm zapinka

Elastyczne silikonowe kółko pasuje do każdego smoczka.

I już smoczek nigdy nie zginie !

Płeć: uniwersalny
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 )
Kategoria wiekowa od 12 miesięcy
Styl, wzornictwo: hipsterski

Linie tej szwedzkiej firmy łamią przyjęte kanony kolorystyczne, jakie kojarzą nam się z dziećmi. Swoim odważnym i niezwykle oryginalnym doborem barw, kontrastowym zestawieniom i odważnemu wzornictwu, marka udowadnia nam, że czerń, na równi z każdym innym kolorem jest barwą nie tylko stosowną dla dzieci ale i dodaje gadżetom charakteru nowoczesności, designu i oryginalności.  Każda linia dopracowana jest w najdrobniejszych szczegółach, pozwalając skompletować wszystkie potrzebne „detale” w jednym, wybranym temacie.


W różnorodnej ofercie Elodie znajdziemy zarówno elementy odzieży, jak: czapeczki, czy ocieplacze na nóżki, jak i wyposażenie do wózków dziecięcych (torby, śpiwory) a także artykuły niezbędne w codziennym życiu – butelki, smoczki, kubeczki – niekapki oraz śliniaczki; wszystko to zaś, utrzymane w ściśle obranym design, w myśl zasady, że najważniejsze są „detale”.

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !