Opakowanie na smoczek Mulberry Patch Expand

Opakowanie na smoczek Mulberry Patch

JJ Cole Collections JJ Cole Collections JJ Cole Collections

PS3898

Nowy

Praktyczne etui na smoczek

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

39,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Etui na smoczek firmy JJ Cole to praktyczny i niezwykle przydatny produkt dla wszystkich rodziców, których dzieci mają swoje smoczki nierozłączki.  

Etui z łatwością możemy przypiąć do wózka, torebki czy też szlufki w spodniach by smoczek był zawze w zasięgu ręki.  Dodatkową zaletą jest fakt, ze smoczek będzie przechowywany w czystości a etui będzie cieszyło oko.

 Produkt pasuje do torby z kolekcji Mulberry Patch

Etui można prać w pralce lub zmywarce.

Wielkośc kieszonki: 9 x 8,5 cm

 

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Firma JJ Cole Collections to grupa młodych i nowoczesnych ludzi, którzy na co dzień projektują oraz produkują wygodne i modne produkty służące między innymi do podróżowania z dziećmi, ale także takimi, których używa się w domu. Firma koncentruje się głównie na tzw. torbach na pieluszki.  JJ Cole Collections osiągnęła fenomenalny wzrost sprzedaży na swoim rynku poprzez zapewnienie doskonałej sieci sprzedaży oraz połączenia elementów, które dotąd wydawały się rozdzielne: wygoda  i bezpieczeństwo. 


JJ Cole Collections postrzegane jest jako marka oferująca rodzicom produkty zoptymalizowane pod względem użyteczności oraz wygody, będące jednocześnie modnymi i stylowymi.