Obniżka! Etui na smoczki Expand

Skip Hop, etui na smoczki

(4/5)
1 ocen: - 1 opinii:
Skip Hop Skip Hop Skip Hop

PS2343

Nowy

Każda Mama, której dziecko korzysta z uspokajających właściwości smoczka, lubi być odpowiednio przygotowana. Nie ma bowiem nic bardziej stresującego niż nerwowe poszukiwania pożądanego przez płaczące niemowlę obiektu, który się niespodziewanie zapodział lub ubrudził.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

40,50 zł

brutto

45,00 zł brutto

-10%

ponad 110 sprzedanych
W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Każda Mama, której dziecko korzysta z uspokajających właściwości smoczka, lubi być odpowiednio przygotowana. Nie ma bowiem nic bardziej stresującego niż nerwowe poszukiwania pożądanego przez płaczące niemowlę obiektu, który się niespodziewanie zapodział lub ubrudził. Jednym z gadżetów, który pomoże Wam się dobrze zorganizować i uniknąć podobnych sytuacji, jest praktyczny pojemnik na smoczki SKIP HOP PACI EGG.
PACI EGG został stworzony do bezpiecznego i higienicznego przechowywania smoczków – zarówno czystych jak i tych zabrudzonych. Pojemnik składa się z dwóch niezależnych komór – każdą z nich otwiera się osobno – dzięki temu przechowywane w nich smoczki nigdy się nie dotykają.
PACI EGG nie zabiera dużo miejsca, można go nosić w torbie lub dzięki pomysłowej okrągłej rączce – zawiesić przy wózku, a nawet na własnym przedramieniu.

POJEMNIK NA SMOCZEK SKIP HOP PACI EGG:

  • to praktyczny pojemnik, dzięki któremu uspokajający smoczek będzie zawsze pod ręką;
  •  dzięki sprytnemu systemowi – smoczki są przechowywane w osobnych komorach i nigdy się nie dotykają - by otworzyć jedną z komór wystarczy nacisnąć odpowiednie czerwone kółeczko;
  • dla naszej wygodny pojemnik wyposażony jest w specjalny uchwyt – możemy więc zamocować go w zasięgu naszej ręki;
  • pojemnik jest przezroczysty – doskonale widzimy w której komorze znajduje się smoczek;
  • jest uniwersalny – pomieści smoczki najróżniejszych firm;
  • łatwo go utrzymać w czystości myjąc tradycyjnie lub w zmywarce (na górnej półce);
    można go skompletować z praktycznym pojemnikiem na mokre chusteczki SKIP HOP SWIPE.
od (Zielonki,  Polska) dnia  09 Nov 2015 (Skip Hop, etui na smoczki) :
(4/5

Średnie

Jak dla mnie niezbyt poręczne. Niby wszystko ok, dobre wykonanie, ale jakoś nie odczuwam zachwytu - niewygodnie się otwiera i jest dość duże.

Skip Hop to firma z Nowego Jorku, która projektuje i tworzy innowacyjne artykuły dla nowoczesnych rodziców. Produkty Skip Hop charakteryzują się ciekawymi  i praktycznymi rozwiązaniami, wszystko po to by wyjść naprzeciw nowej generacji rodziców. Wzornictwo i kolorystyka produktów jest niezwykle ciekawa i barwna, doskonale odzwierciedla trendy naszych czasów. W Skip Hop problemy i trudy rodziców są doskonale znane, dlatego wszystkie produkty mają w sobie „to coś” co sprawia, że jest nam łatwiej, praktyczniej i piękniej wychowywać nasze dzieci.