Ecodoux Panda Clara zawieszka do smoczka Expand

Ecodoux Panda Clara zawieszka do smoczka

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS1406

Nowy

Urocza zawieszka dla miłośników smoczków.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

67,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

By zapobiec zgubieniu lub upuszczeniu smoczka, urocza Clara przytrzyma go mocno na miejscu, a może być także doskonałym towarzyszem zabawy.

 

Wymiary: 9 x 22cm

 

Kolekcja "Ecodoux" dla najmłodszych jest zarówno hipoalergiczna jak i przyjazna dla środowiska. Posiada certyfikat Öko-Tex ® Standard 100 tkanin, system kontroli, który zapewnia poziom bezpieczeństwa daleko poza to, co jest wymagane przez prawo.

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.