Śliniak Dot Expand

Elodie Details, Śliniak Dot

Elodie Details Elodie Details Elodie Details

PS13220

Nowy

Śliniaczek stylowej, szwedzkiej firmy Elodie Details, wyposażony w kieszonkę z przodu, zapewnia porządek i komfort w trakcie karmienia dziecka.

Więcej szczegółów

w magazynie, wysyłamy w ciągu 24 h

Ostatnie egzemplarze!

72,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Śliniaczek stylowej, szwedzkiej firmy Elodie Details, wyposażony w kieszonkę z przodu, zapewnia porządek i komfort w trakcie karmienia dziecka.

- Wykonany z pianki PU, wytrzymały i praktyczny oraz całkowicie wolny od polichlorku winylu (PVC-free).
- Wygodny w pielegnacji, łatwy do opłukania lub przetarcia do czysta.
- Gładkie, wytrzymałe zapięcia typu Velcro.
- Gwarancja 24 miesiące

Płeć: dziewczynka

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Linie tej szwedzkiej firmy łamią przyjęte kanony kolorystyczne, jakie kojarzą nam się z dziećmi. Swoim odważnym i niezwykle oryginalnym doborem barw, kontrastowym zestawieniom i odważnemu wzornictwu, marka udowadnia nam, że czerń, na równi z każdym innym kolorem jest barwą nie tylko stosowną dla dzieci ale i dodaje gadżetom charakteru nowoczesności, designu i oryginalności.  Każda linia dopracowana jest w najdrobniejszych szczegółach, pozwalając skompletować wszystkie potrzebne „detale” w jednym, wybranym temacie.


W różnorodnej ofercie Elodie znajdziemy zarówno elementy odzieży, jak: czapeczki, czy ocieplacze na nóżki, jak i wyposażenie do wózków dziecięcych (torby, śpiwory) a także artykuły niezbędne w codziennym życiu – butelki, smoczki, kubeczki – niekapki oraz śliniaczki; wszystko to zaś, utrzymane w ściśle obranym design, w myśl zasady, że najważniejsze są „detale”.