Naklejki wielokrotnego użytku Samoloty Expand

RoomMates, naklejki wielokrotnego użytku Samoloty

RoomMates RoomMates

PS6734

Nowy

Spraw, by pokój Twojego dziecka zamienił się w pełen wrzawy i emocji powietrzny wyścig! 

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

99,00 zł

brutto

Pełny opis

Naklejki ścienne RoomMates są najwyższej jakości można w mgnieniu oka udekorować nimi pokój dziecinny,mieszkanie, czy też po prostu bawić się nimi, przyklejając z miejsca na miejsce.  

 

Ich ogromną zaletą jest to, że można je  naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić pokoik dziecinny Twojego dziecka i stworzyć w nim niepowtarzalną atmosferę. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach.

 

Spraw, by pokój Twojego dziecka zamienił się w pełen wrzawy i emocji powietrzny wyścig! Świat bajkowych Samolotów jest na wyciągnięcie ręki! Kolorowe, wielokrotnego użytku naklejki dekoracyjne pozwolą Ci przenieść wszystkie ulubione postaci wprost do swego domu, a ich obecność będzie Ci przypominać najlepsze sceny z Twojego ulubionego filmu. Naklejki możesz rozmieszczać dowolnie nie tylko na ścianach, ale również na meblach, lustrach, oknach oraz wszystkich suchych i gładkich powierzchniach, które tylko przyjdą Ci do głowy. 

 

Zestaw zawiera 43 naklejki 

4 arkusze 25,4 cm x 45,7 cm

Cechy

Płeć: chłopczyk
Grupa wiekowa: wiek szkolny ( 6-9 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 3 lat, od 5 lat, od 6 lat, od 2 lat, od 4 lat, od 7 lat
Styl, wzornictwo: odważny, nowoczesny

Opinie osób które zakupiły produkt

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !