SentoSphere, Mydełka artystyczne Expand

SentoSphere, Mydełka artystyczne

Sentosphere

PS50151

Nowy

Zestaw kosmetyczny dla 8 latek do zrobienia pięknych, artystycznych mydełek. Mydełka są kolorowe i wyglądają jak kamienia szlachetne!

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

107,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.
Zestaw kosmetyczny dla 8 latek do zrobienia pięknych, artystycznych mydełek. Mydełka są kolorowe i wyglądają jak kamienia szlachetne! Do zestawu dołączona jest instrukcja, w języku polskim.

Doskonałe mydełka tego zestawu zawdzięczają swój wygląd i wysoką jakość przeźroczystej bazie glicerynowej. Bazę mydlaną wkłada się na dwie minuty do kuchenki mikrofalowej lub też topi się ją w kąpieli wodnej. Kiedy staje się płynna można dodać do niej wybrane przez siebie barwniki, cekiny, kwiatki. Mydełko zastyga w ciągu kilku minut i dzięki foremkom może przybierać kształt serduszek, kwiatów, muszelek lub rybek.

Ostrzeżenia
Produkt należy użytkować pod nadzorem osoby dorosłej. Czytać instrukcje przed użyciem. Zawiera mydła, barwniki i zapachy. Unikać kontaktu produktów chemicznych z ciałem, a zwłaszcza z ustami i oczami. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci do 8go roku życia i zwierząt. Unikać kontaktu produktu z oczami i ustami. Zawiera substancje zapachowe mogące powodować alergie i substancje łatwopalne.

Zestaw kreatywny wyprodukowany we Francji.

Zawartość zestawu:
- 6 foremek do mydełek.
- 1 aromat „nenufar”: zapach liści oraz białych kwiatów
- 1 aromat „papirus”: zielona nuta wodna.
- 3 barwniki: różowy, żółty i niebieski.
- 3 kwiatki.
- 1 torebka z brokatem
- 5 pipetek.
- 1 instrukcja.

Wielkość: 34 x 28 x 4 cm.

Wiek: Od 8 lat.
Płeć: dziewczynka
Kategoria wiekowa od 8 lat

Francuska firma zajmująca się produkcją zabawek i gier. Stworzona  w 1989 roku przez Veronique Debroise by wszechstronnie wpływać na rozwój dzieci - przy użyciu wszystkich zmysłów.

Opinie