Zestaw Artist'books 4 kolorowanki Expand

Zestaw Artist'books 4 kolorowanki

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS15762

Nowy

Zestaw 4 kolorowanek z bohaterami Lilliputiens.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

79,96 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Zestaw 4 kolorowanek z bohaterami Lilliputiens

- kolorowanki w formacie A4
- każdy zestaw składa się z 4 kolorowanek: Farma (pomarańczowa okładka), Nicolas (biała okładka), Cyrk (niebieska okładka), Forest (zielona okładka)

Materiał: papier
Wymiary: format A4 (21 x 29,7 cm)

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Materiał: papier

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.