Janod, kask czerwony, Expand

Janod, kask czerwony,

Janod

PS9662

Nowy

Dziecięcy czerwonykask francuskiej marki Janod zapewni dziecku komfort i bezpieczeństwo.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 48h

129,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Dziecięcy czerwony kask francuskiej marki Janod zapewni dziecku komfort i bezpieczeństwo. Kask idealnie sprawdzi się podczas jazdy na rolkach, rowerku biegowym, rowerze czy hulajnodze.

Kask posiada pokrętło do regulacji obwodu oraz regulowane paski z zapięciem. 11 otworów wentylacyjnych zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki czemu głowa dziecka nie poci się, a skorupa z tworzywa zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Kask jest w rozmiarze S.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat, 4-8, wiek szkolny ( 6-9 )
Kategoria wiekowa od 3 lat, od 4 lat
Styl, wzornictwo: nowoczesny

Janod to Francuska marka z 40 latami doświadczenia w produkowaniu zabawek dla najmłodszych: układanki drewniane, klocki drewniane, puzzle, sortery, gry, domki, rowerki biegowe, instrumenty. Marka Janod została założona około 40 lat temu przez Louis Janod’a. Oglądając zabawki Janod nie sposób nie dostrzec fantastycznej kolorystyki oraz głęboko przemyślanej konstrukcji mającej na celu pobudzanie zmysłów dziecka do prawidłowego funkcjonowania oraz kształtowanie jego inteligencji emocjonalnej. Drewniane klocki, układanki, puzzle… ćwiczą spostrzegawczość i wytrwałość oraz uczą myślenia poprzez wspaniałą zabawę w kolorowym świecie Janod.

Opinie

Dominika Ś.
Zweryfikowany zakup
2016-05-02

Janod

bardzo nam się przydał na wiosenne spacery, polecam

Czy ten komentarz jest przydatny dla Ciebie? Tak Nie