Cyrk Albert do ciągnięcia na sznurku Expand

Cyrk Albert do ciągnięcia na sznurku

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS8925

Nowy

Brak w magazynie

187,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Uroczy pluszowy słoń do ciągnięcia to świetna zabawka dla najmłodszych. Słoń ma swoich przyjaciół w postaci małych maskotek, które przyczepiają się na rzep. 

Wiek dziecka: 1+
Wymiary: 30 x 25 cm
Materiał: poliester, drewno

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.