Moover Toys Duży Samochód do Jeżdżenia Czerwony Expand

Duży Samochód do Jeżdżenia Czerwony Moover Toys

Moover

PS2813

Nowy

 

Wykonany z najwyższej jakości produktów samochód charakteryzuje się klasycznym wzornictwem i dużą funkcjonalnością.

Więcej szczegółów

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

 

Drewniany samochodzik wywrotka to zabawka nie tylko dla chłopców. Wykonany z najwyższej jakości produktów samochód charakteryzuje się klasycznym wzornictwem i dużą funkcjonalnością.

 

Samochód pomaga dziecku odkrywać świat i rozwijać umiejętności motoryczne, w tym poprzez skręcanie i cofanie samochodem. Dziecko może też wykorzystać samochody ciężarowe Moover do transportu różnych przedmiotów i innych zabawek. Dla starszych chłopców to świetna zabawka do nauki składania i rozkładania na części pojazdu.

 

Samochód Moover Toys został wyposażony w antypoślizgowe, gumowe opony, które są bardzo wytrzymałe i dają dużą przyczepność. Właściwości jezdne pojazdu są na tyle wszechstronne, że zabawka sprawia dziecku wiele radości przy umiarkowanej prędkości.

 

Zabawki Moover dostarczane są w płaskich paczkach i mogą być montowane sprawnie i z unikalną łatwością dzięki systemowi zatrzasków Moover. Pozwala on na złożenie zabawki bez konieczności użycia narzędzi. Montaż zabawek Moover jest wspólnym, konstruktywnym doświadczeniem dla całej rodziny. Z czasem dzieci będą świetnie bawić się składając zabawki samodzielnie.

 

Kolor: czerwony z żółtymi kołami

 

Wiek: 8 ‐ 48 miesięcy

 

Wymiary:
długość: 44cm,
wysokość: 42cm,
szerokość: 25cm,

Waga : 2300 g

Płeć: chłopczyk
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 ), niemowlak ( 0-12 )
Kategoria wiekowa od 9 miesięcy, od 2 lat, od 18 miesięcy, od 12 miesięcy
Materiał: drewno
Styl, wzornictwo: retro, skandynawski, minimalistyczny, klasyczny, hipsterski

Opinie