Obniżka! Scratch, Rowerek biegowy Motylki Expand

Scratch, Rowerek biegowy Motylki

(5/5)
1 ocen: - 1 opinii:
Scratch Europe Scratch Europe Scratch Europe

PS23593

Nowy

Rowerek Biegowy Motylki- to specjalnie zaprojektowany rower dla najmłodszych dzieci uczący utrzymania równowagi. Najnowszy model rowerka nie tylko pozwala na regulację siodełka, ale również kiedy dziecko podrośnie na obrócenie ramy.

Więcej szczegółów

w magazynie, wysyłamy w ciągu 24 h

350,99 zł

brutto

389,99 zł brutto

-10%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.
Rowerek Biegowy Motylki- to specjalnie zaprojektowany rower dla najmłodszych dzieci uczący utrzymania równowagi. Najnowszy model rowerka nie tylko pozwala na regulację siodełka, ale również kiedy dziecko podrośnie na obrócenie ramy. Dzięki takiej zamianie rower może rosnąć razem z dzieckiem.

Dzięki temu, że rower nie posiada pedałów, porusza się jedynie dzięki odpychaniu stóp dziecka od podłoża. W ten sposób uczy dziecko zachowania równowagi w sposób naturalny i pozwala poczuć się bezpiecznie. Stopy dziecka mogą w każdej chwili dotknąć ziemi, aby dziecko miało kontrolę nad rowerem. Rower został dodatkowo wyposażony w kierownicę z ograniczonym kątem obrotu co pozwala zachować bezpieczeństwo podczas skręcania.

Dzięki nauce jazdy na rowerze biegowym dziecko rozwija swoje umiejętności motoryczne. Łatwo i bezstresowo nauczy się w przyszłości jazdy na tradycyjnym rowerze z pedałami. Rower posiada dzwonek. Rower wykonano z mocnego i trwałego drewna klejonego warstwowo. Ponadto rower został wyposażony w pompowane opony dla większego komfortu i ochrony stawów małego dziecka. Pokrywy na koła wykonano z drewna. Rower posiada miękkie, wygodne siedzisko wraz z regulacją wysokości. Rama w rowerze posiada otwór dla łatwego przenoszenia roweru.

Zaleca się używanie podczas jazdy kasku rowerowego.

Maksymalne obciążenie: 30 kg

Wymiar rowerka: 83 x 57 x 40 cm

Regulowana wysokość siodełka: 29 - 45 cm

Wiek: +2/+3

Projekt: Etienne Ghilbert
Płeć: dziewczynka
Kategoria wiekowa od 2 lat
od (Warszawa,  Polska) dnia  09 Jun 2018 (Scratch, Rowerek biegowy Motylki) :
(5/5

Polecam

Bardzo dobry zakup, szybka realizacja. Polecam

Belgijska firma z zabawkami, które są bardzo bezpieczne dla dzieci.