Wishbone Bike Recycled 3w1 Expand

Wishbone Bike Recycled 3w1

Wishbone Wishbone Wishbone

PS15767

Nowy

wysyłamy w ciągu 48h

849,00 zł

brutto

Rowery Wishbone stają się coraz lepsze. Podobnie jak nasz oryginalny drewniany Wishbone Bike, Recycled Edition, który jest super-regulowany, dopasowujący się do wzrostu dziecka, rosnący razem z nim.

Tym razem zrobiliśmy to w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu. Dla maksymalnej trwałości oraz idealnego dopasowania zaprojektowaliśmy innowacyjną ramę o nazwie RotafixTM. Jest to zintegrowany system do łatwego dostosowania siedzenia i regulacji ramy roweru.

Opracowany przez Wishbone dla Wishbone Bike Recycled Edition RotafixTM łączy trzy wariantową wersję siedziska i regulacji ramy za pomocą jednego mocowania z precyzyjnym dopasowaniem roweru Wishbone do wieku dziecka. Szybkie i łatwe, RotafixTM pozwala zmienić rozmiar roweru w kilka sekund!

 

Co ciekawe, do produkcji rowerów używane są dywany zebrane od właścicieli domów w Stanach Zjednoczonych, odpowiednio przygotowane i rozdrobnione. Nasza firma recyklingowa do tego dodaje włókna szklanego dla trwałości i zamienia je w milion małych granulek żywicy, które są gotowe do formowania na ramie roweru.

 

Wishbone Bike Recyklingu Edition jest wykonany ze starego dywanu. Poważnie.

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat, wiek szkolny ( 6-9 )
Kategoria wiekowa od 18 miesięcy, od 2 lat, od 3 lat, od 4 lat
Styl, wzornictwo: hipsterski

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !