Obniżka!  Ręcznik z kapturkiem mały zielona kratka Expand

Ręcznik z kapturkiem mały zielona kratka

Peekaboo Peekaboo Peekaboo

PS5243

Nowy

Ręcznik Peekaboo to podwójna termofortta która zapewnia niespotykaną na rynku miękkość, puszystość i chłonność, nawet po wielokrotnym praniu

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 4-5 dni

91,56 zł

brutto

122,08 zł brutto

-25%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Czy szukaliście bezskutecznie ręcznika dla niemowląt i dzieci, który po praniu zachowa swoją miękkość i chłonność, który jest gruby i puszysty a nie szorstki i cienki? Marka PEEK A BOO oraz Tom&Buddies  taki właśnie zaprojektowała. Ręcznik jest częścią kolekcji stworzonej przez teoretycznie konkurencyjne marki dziecięce - PEEK A BOO oraz Tom&Buddies :-) W niezwykle konkurencyjnym świecie połączyłyśmy swoją pasję do tworzenia rzeczy wyjątkowych i pięknych, które umilają dzieciństwo i rodzicielstwo.  Obie marki cechuje zamiłowanie do prostoty, niebanalnych zestawień kolorystycznych, a produkty charakteryzuje precyzja oraz najwyższa jakość wykończenia. Taka właśnie jest kolekcja PEEK A BOO + Tom&Buddies.

  • podwójna termofortta zapewnia niespotykaną na rynku miękkość, puszystość i chłonność, nawet po wielokrotnym praniu
  • praktyczny kapturek uniwersalne rozmiary, mniejszy odpowiedni już od pierwszych chwil życia, większy odpowiedni nawet na kilkulatków ( sprawdzone! :-) )
  • haczyk, dzięki któremu można powiesić ręcznik w łazience
  • niebanalna kolorystyka, alternatywa dla tych, którzy szukają innych niż klasyczne wzory
  • wyprodukowany w Polsce

 

Wymiary 80 x 80 cm

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Nazwa marki PEEKABOO [ pikabu ], czyli „A KUKU” powstała spontanicznie. Jest bowiem jedną z ulubionych zabaw córeczki jednej z pomysłodawczyń marki.  Założeniem PEEKABOO było wprowadzenie na rynek marki dziecięcej, której produkty wyróżniają się wzornictwem, jakością użytych materiałów oraz wykończeniem.  Zależało im również na tym, aby stworzyć produkty oparte na materiałach polskiego pochodzenia a w proces produkcyjny zaangażować małe, polskie przedsiębiorstwa.  Pomysłodawczynie marki chciały też udowodnić, że można stworzyć polski produkt, który jakością przewyższa te produkowane na masową skalę w Azji, a wzornictem dorównuje uznanym zagranicznym markom.