Obniżka!  Ręcznik z kapturkiem mały zielona kratka Expand

Ręcznik z kapturkiem mały zielona kratka

Peekaboo Peekaboo

PS5243

Nowy

Ręcznik Peekaboo to podwójna termofortta która zapewnia niespotykaną na rynku miękkość, puszystość i chłonność, nawet po wielokrotnym praniu

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

91,56 zł

brutto

122,08 zł brutto

-25%

Pełny opis

Czy szukaliście bezskutecznie ręcznika dla niemowląt i dzieci, który po praniu zachowa swoją miękkość i chłonność, który jest gruby i puszysty a nie szorstki i cienki? Marka PEEK A BOO oraz Tom&Buddies  taki właśnie zaprojektowała. Ręcznik jest częścią kolekcji stworzonej przez teoretycznie konkurencyjne marki dziecięce - PEEK A BOO oraz Tom&Buddies :-) W niezwykle konkurencyjnym świecie połączyłyśmy swoją pasję do tworzenia rzeczy wyjątkowych i pięknych, które umilają dzieciństwo i rodzicielstwo.  Obie marki cechuje zamiłowanie do prostoty, niebanalnych zestawień kolorystycznych, a produkty charakteryzuje precyzja oraz najwyższa jakość wykończenia. Taka właśnie jest kolekcja PEEK A BOO + Tom&Buddies.

  • podwójna termofortta zapewnia niespotykaną na rynku miękkość, puszystość i chłonność, nawet po wielokrotnym praniu
  • praktyczny kapturek uniwersalne rozmiary, mniejszy odpowiedni już od pierwszych chwil życia, większy odpowiedni nawet na kilkulatków ( sprawdzone! :-) )
  • haczyk, dzięki któremu można powiesić ręcznik w łazience
  • niebanalna kolorystyka, alternatywa dla tych, którzy szukają innych niż klasyczne wzory
  • wyprodukowany w Polsce

 

Wymiary 80 x 80 cm

Opinie osób które zakupiły produkt

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !