Obniżka! Puzzle podłogowe w walizce Alfabet potworki  Janod Expand

Janod, puzzle podłogowe w walizce Alfabet potworki

Janod Janod Janod

PS9989

Nowy

wysyłamy w ciągu 72h

85,54 zł

brutto

91,00 zł brutto

-6%

Puzzle Alfabet potworki francuskiej marki Janod to duże, podłogowe puzzle, które łączą zabawę i naukę. Puzzle po złożeniu tworzą alfabet, a każda literka to inny potworek. Puzzle składają się z 50 elementów.

Opakowanie puzzli ma formę walizeczki z uchwytem, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent. Puzzle wykonane zostały z trwałego kartonu z idealnymi kształtami, które pozwalają dziecku na łatwe łączenie elementów. Zaprojektowane zostały we Francji.  

Układanie puzzli to zabawa stymulująca rozwój mózgu dziecka już od najmłodszych lat. To znakomity trening pamięci, który dodatkowo uczy rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia. Puzzle rozwijają też wiarę we własne możliwości, ćwiczą sprawność manualną dłoni oraz uczą cierpliwości. 

Wiek 4-7 lat 

WYmiary 62 x 92 cm

WYmiary opakowania: 28 x 9 x 27 cm

Płeć: uniwersalny, dziewczynka, chłopczyk
Grupa wiekowa: wiek szkolny ( 7-13 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 4 lat, od 6 lat, od 7 lat, od 5 lat
Materiał: karton
Styl, wzornictwo: nowoczesny, odważny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Janod to Francuska marka z 40 latami doświadczenia w produkowaniu zabawek dla najmłodszych: układanki drewniane, klocki drewniane, puzzle, sortery, gry, domki, rowerki biegowe, instrumenty. Marka Janod została założona około 40 lat temu przez Louis Janod’a. Oglądając zabawki Janod nie sposób nie dostrzec fantastycznej kolorystyki oraz głęboko przemyślanej konstrukcji mającej na celu pobudzanie zmysłów dziecka do prawidłowego funkcjonowania oraz kształtowanie jego inteligencji emocjonalnej. Drewniane klocki, układanki, puzzle… ćwiczą spostrzegawczość i wytrwałość oraz uczą myślenia poprzez wspaniałą zabawę w kolorowym świecie Janod.