Puzzle Numbers 123 Expand

Puzzle Numbers 123

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS9533

Nowy

Edykacyjne puzzle Numbers 123 marki Lilliputiens. 

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

69,00 zł

brutto


Kartonowe Puzzle Numbers 123 marki Lilliputiens.


Edykacyjne puzzle dzięki, którym już dwuletnie dziecko bawiąc się może też uczyć się cyferek.

Układanka zawiera 15 elementów, z których można układać cyfry od 1 do 5.

Każda cyfra składa się kolejno z odpowiedniej ilości części, czyli jedynka to jeden element, dwójka to dwa, trójka to trzy itd. Wszystkie elementy są duże dzięki czemu dziecku łatwo jest je chwytać, podnosić, układać.

Na puzzlach widnieją kolorowe postacie z kolekcji Lilliputiens.

Wymiary: 10 x 10 cm
Płeć: chłopczyk, uniwersalny, dziewczynka
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 )
Kategoria wiekowa od 2 lat
Materiał: karton
Styl, wzornictwo: nowoczesny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.